Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Ботанічні сади

Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка НАН УкраїниБотанічний сад імені академіка Олександра Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка — заснований в 1839 році — є одним із найстаріших ботанічних закладів України. Це науково-дослідна, навчальна, освітня,
Ботані́чний сад́ – науково-дослідницький та культурно-просвітницький заклад, в якому проводиться накопичення колекцій Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка НАН УкраїниБотанічний сад імені академіка Олександра Ідея Ідея створення ботанічного саду зародилася восени 1918 року, коли була створена Сад бузківОднією з декоративних колекційно-експозиційних ділянок ботанічного саду, його своєрідною візитівкою є Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка У колекціях ботанічного саду налічується близько 10 тисяч видів, форм і сортів «Аска́нія-Но́ва» (Украї́нський науко́во-до́слідний інститу́т твари́нництва степови́х райо́нів «Аска́нія-Но́ва») — науково-дослідна установа в Ботанічний садПід нього відведена територія у 170 гектарів. Його перші ділянки розплановані
Слайды презентации

Слайд 2 Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка НАН України
Ботанічний

Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка НАН УкраїниБотанічний сад імені академіка

сад імені академіка Олександра Фоміна Київського національного університету імені

Тараса Шевченка — заснований в 1839 році — є одним із найстаріших ботанічних закладів України. Це науково-дослідна, навчальна, освітня, природоохоронна установа, яка має за мету збереження, вивчення та збагачення рослинних ресурсів регіону видами місцевої і світової флори шляхом створення, поповнення та збереження ботанічних колекцій.

Слайд 3 Ідея Ідея створення ботанічного саду зародилася восени 1918 року,

Ідея Ідея створення ботанічного саду зародилася восени 1918 року, коли була

коли була створена Національна академія наук. Серед її установ

значився і Ботанічний сад. Його наукові основи були розроблені працями всесвітньо відомого флориста, мандрівника і знавця ботанічних садів світу, одного з перших Президентів Академії наук України — Володимира Іполитовича Липського. Саме він обґрунтував ідею такого ботанічного саду, накреслив його структуру і напрямки діяльності, розробив детальний план будівництва. В той час планували створити Ботанічний сад на основі Голосіївського лісу і директором його мав бути Липський. Але цей план не був реалізований. В 1928 році академік Липський переїхав до Одеси, де до кінця життя очолював Ботанічний сад Одеського університету.

Слайд 4 Сад бузків
Однією з декоративних колекційно-експозиційних ділянок ботанічного саду,

Сад бузківОднією з декоративних колекційно-експозиційних ділянок ботанічного саду, його своєрідною візитівкою

його своєрідною візитівкою є Сад бузків (Сирінгарій).
Сирінгарій закладено в

1948 році на площі, що сьогодні становить 2,45 га. Його колекцію становить 21 вид бузків (з 28 існуючих в природі), близько 90 сортів, близько 1500 кущів.
Сирінгарій НБС за видовим і сортовим багатством колекції є другим у світі[1], проте є неперевершеним у світі за витонченістю планування, за пишністю кущів та надзвичайно рясним щорічним квітуванням і красою пейзажів, що його оточує.
Під час цвітіння бузку (зазвичай — увесь травень) сад у вихідні дні щоденно відвідує до 100 тисяч осіб.

Слайд 5 Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна Київського національного

Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна Київського національного університету імені Тараса

університету імені Тараса Шевченка — заснований в 1839 році

— є одним із найстаріших ботанічних закладів України. Це науково-дослідна, навчальна, освітня, природоохоронна установа, яка має за мету збереження, вивчення та збагачення рослинних ресурсів регіону видами місцевої і світової флори шляхом створення, поповнення та збереження ботанічних колекцій.




Вхід до ботсаду


Сонце купається у квітах


Кожна квітка неповнорна - за формою, фактурою та відтінком пелюсток, за формою квітки, за густотою розташування квіток на гілці, за тичинками
Сад розміщений за Головним корпусом КНУ, між бульваром Тараса Шевченка й вулицями Льва Толстого, Вєтрова і Симона Петлюри.

Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна


Слайд 6 У колекціях ботанічного саду налічується близько 10 тисяч

У колекціях ботанічного саду налічується близько 10 тисяч видів, форм і

видів, форм і сортів різних рослин. В оранжерейному комплексі

зібрано велику кількість тропічних і субтропічних рослин, найстарші й найвищі в колишньому Радянському Союзі екземпляри пальм, для яких 1977 року збудовано найвищий в світі 30-метровий кліматрон. Колекція кактусів та інших сукулентів налічує близько 2 тисяч видів і є найбільшою в колишньому Радянському Союзі. У відкритому ґрунті росте багато реліктових і ендемічних видів рослин з різних районів світу.

Колекція


Слайд 7 «Аска́нія-Но́ва» (Украї́нський науко́во-до́слідний інститу́т твари́нництва степови́х райо́нів «Аска́нія-Но́ва»)

«Аска́нія-Но́ва» (Украї́нський науко́во-до́слідний інститу́т твари́нництва степови́х райо́нів «Аска́нія-Но́ва») — науково-дослідна установа

— науково-дослідна установа в системі Академії аграрних наук України,

державний заповідник, заснований в 1898 році Фрідріхом Фальц-Фейном.

Асканія-Нова


  • Имя файла: botanіchnі-sadi.pptx
  • Количество просмотров: 130
  • Количество скачиваний: 0