Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Дональд Артур Глазер

Дональд Артур Глазер (англ. Donald Arthur Glaser; нар. 21 вересня 1926, Клівенд, Огайо, США)  американський фізик і нейробіолог, лауреат Нобелівської премії з фізики в 1960р. «За винахід бульбашкової камери».
Дональд Дональд Артур Глазер (англ. Donald Arthur Glaser; нар. 21 вересня 1926, Клівенд, Огайо, США)  американський фізик і нейробіолог, лауреат Нобелівської премії Коротка біографіяНародився в єврейській родині [1] бізнесмена Вільяма Глазера і його НагородиПремія Генрі Рассела від університету Мічигану, 1953Премія Чарлза Наукова діяльністьУ ранні роки кар'єри дослідження Глазера лежали в Бульбашкова камераСхема дії бульбашкової камериБульбашкова камера - детектор треків швидких заряджених частинок, який використовує Бульбашкова камера Підготувала учениця          10-А
Слайды презентации

Слайд 2 Дональд Артур Глазер 
(англ. Donald Arthur Glaser; нар. 21 вересня 1926, Клівенд, Огайо, США)

Дональд Артур Глазер (англ. Donald Arthur Glaser; нар. 21 вересня 1926, Клівенд, Огайо, США)  американський фізик і нейробіолог, лауреат Нобелівської



 американський фізик і нейробіолог, лауреат Нобелівської премії з фізики в 1960р. «За винахід бульбашкової камери».


Слайд 4 Коротка біографія
Народився в єврейській родині [1] бізнесмена

Коротка біографіяНародився в єврейській родині [1] бізнесмена Вільяма Глазера і його

Вільяма Глазера і його дружини Олени в р. Клівленд,

штат Огайо. Після закінчення загальної школи в Клівленді, вступив до Технологічний Інститут Кейза. Після отримання в 1946р. ступеня бакалавр а, викладав протягом семестр а в тому ж інституті. Восени 1946р. вступив до Каліфорнійський технологічний інститут, в якому в 1950р. захистив дисертацію. Вже в 1949р. отримав місце доцента в Університеті Мічигану, а в 1957р. став там професором. У 1959р. перейшов у Каліфорнійський університет в Берклі в якості професора фізики. У 1964р. став також професором молекулярної біології. З 1989 рік а по теперішній час є професором фізики і нейробіології.
У 1960 р. Глазер одружився наРут Бонні Томсон. Двоє дітей - донька і син. ДочкаЛуїза Ферріс Андерсонстала дитячим лікарем. СинВільям Томсон Глазер- управлінець в комп'ютерній фірмі.



Слайд 6 Нагороди
Премія Генрі Рассела від

НагородиПремія Генрі Рассела від університету Мічигану, 1953Премія Чарлза Вернона

університету Мічигану, 1953
Премія Чарлза Вернона Бойз від Лондонського фізичного

товариства (Physical Society), 1958
Премія Американського фізичного товариства, 1959
Нобелівська премія з фізики, 1960

Слайд 8 Наукова діяльність
У ранні роки кар'єри

Наукова діяльністьУ ранні роки кар'єри дослідження Глазера лежали в

дослідження Глазера лежали в області елементарних частинок, з акцентом в

експериментальну техніку. Він сконструював безліч поліпшених камер Вільсона і лічильників іскор. Крім того Глазер розвивав ідеї, які привели в 1952р. до винаходу бульбашкової камери. У наступні роки він розробив кілька типів бульбашкових камер для експериментів в області високих енергій і сам експериментував на космотроні в брукхевенській національній лабораторії в Нью-Йорку і беватроні в радіаційній лабораторії їм. Лоуренса в Каліфорнії. У 1960р. отримав Нобелівську премію з фізики.

У 1962р. Глазер звернувся в молекулярній біології, яка цікавила його з часу навчання в Калтеху. Усвідомлення того факту, що ДНК і РНК мікроорганізмів побудовані таким же чином, як і у високорозвинених істот, заклало основи сучасних біотехнологій. Глазер, разом зі своїми студентами, зайнявся дослідженням механізмів контролю синтезу ДНК в бактерія х. У 1962 р. Глазер звернувся в молекулярній біології, яка цікавила його з часу навчання вКалтеху. Усвідомлення того факту, що ДНК і РНК мікроорганізмів побудовані таким же чином, як і у високорозвинених істот, заклало основи сучасних біотехнологій. Глазер, разом зі своїми студентами, У 1962 р. Глазер звернувся в молекулярної біології, яка цікавила його з часу навчання в Калтеху. Усвідомлення того факту, що ДНК і РНК Мікроорганізмів побудовані таким ж чином, як і у високорозвинених істот, заклало основи сучасних біотехнологій. Глазер, разом з своїми студентами, зайнявся дослідженням механізмів контролю синтезу ДНК в Бактеріях. При допомоги мутованої яйцеклітини китайського хом'яка він зміг показати відповідальність певних генів за підвищену чутливість до ультрафіолетового випромінюванню, що могло привести до переродження клітин в ракові клітини. Сім генів, відповідальних за процес, є також у людини і призводять до формі раку Xeroderma pigmentosum., що могло призвести до переродження клітин в ракові клітини. Сім генів, відповідальних за процес, є також у людини і призводять до форми ракуxeroderma pigmentosum.. Сім генів, відповідальних за процес, є також у людини і призводять до форми ракуxeroderma pigmentosum.

У 1970р. Глазер вирішив, що хоча молекулярна біологія і надає дуже докладні знання, ці знання насилу можуть бути застосовані в медицині або яких-небудь інших областях. Тому Глазер, разом з двома друзями, заснував першу фірму по біотехнологія м і, тим самим, цілий напрямок промисловості, яке мало великий вплив на медицину і сільське господарство.

Незабаром після цього він знову звернувся до іншої області - нейробіології, особливо до зорової системи людини.

Слайд 10 Бульбашкова камера
Схема дії бульбашкової камери
Бульбашкова камера - детектор треків швидких

Бульбашкова камераСхема дії бульбашкової камериБульбашкова камера - детектор треків швидких заряджених частинок, який

заряджених частинок, який використовує властивість іонів бути центрами утворення бульбашок у

перегрітій рідині.
Заряджена частинка, пролітаючи крізь рідину, іонізує її молекули вздовж своєї траєкторії. Іони виконують роль зародків бульбашок у спеціально приготовленій перегрітій рідині. Утворений слід фотографують.
Перегріту рідину приготовляють різко знижуючи тиск.
Бульбашкову камеру зазвичай поміщають в магнітне поле, що дозволяє ідентифікувати частинки за їхнім питомим зарядом.
За винахід бульбашкової камери в 1952 році Дональд Глейзер отримав Нобелівську премію з фізики за 1960 р.

Слайд 11













Бульбашкова камера

Бульбашкова камера


  • Имя файла: donald-artur-glazer.pptx
  • Количество просмотров: 113
  • Количество скачиваний: 0
- Предыдущая Мои хобби