Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Різноманітність плазунів

Королівська кобраРяд Лускаті, підряд Змії -Королівська кобра  — найбільша отруйна змія у світі. Загальна довжина представників цієї родини коливається від 15 до 85 см, інколи 1 м. Голова вузька, маленька, вкрита великими щитками із загостреним кінчиком морди.
Різноманітність плазунівБільшість представників класу Плазуни належать до рядів Лускаті Черепахи та Крокодили.Представники Королівська кобраРяд Лускаті, підряд Змії -Королівська кобра  — найбільша отруйна змія у Полоз леопардовийПолоз леопардовий — неотруйна змія з родини вужевих.Дуже рідкісний. Зустрічаються (і то Ряд Лускаті, підряд Ящірки -Хамелеон звичайнийЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯХамелеон звичайний  Язиком він здобуває ІгуанаІгуана (Iguana) — рід ящірок з родини Ігуанових. Має 2 види. Інші назви Ряд КрокодилиГавіал -найбільш спеціалізований з крокодилів. Його характерною особливістю є дуже вузька ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
Слайды презентации

Слайд 2 Королівська кобра
Ряд Лускаті, підряд Змії -
Королівська кобра  —

Королівська кобраРяд Лускаті, підряд Змії -Королівська кобра  — найбільша отруйна змія

найбільша отруйна змія у світі.
Загальна довжина представників цієї

родини коливається від 15 до 85 см, інколи 1 м. Голова вузька, маленька, вкрита великими щитками із загостреним кінчиком морди. Тулуб гладенький, хвіст короткий. Низка видів мають великі порожнисті ікла та більше ніяких інших зубів. Ікла можуть складатися, деякі представники родини здатні випрямляти їх, не відкриваючи повністю пащу, так, що ікла стирчать з боків. Це допомагає цим зміям вкусити здобич, поки вони знаходяться під землею. Інші види мають нерухомі передні або задньощелепні зуби.

У королівської кобри отрута дуже сильна. До того ж кобра за один укус вводить у тіло жертви досить велику її кількість. Людина може померти протягом півгодини.


Слайд 3 Полоз леопардовий
Полоз леопардовий — неотруйна змія з родини вужевих.
Дуже

Полоз леопардовийПолоз леопардовий — неотруйна змія з родини вужевих.Дуже рідкісний. Зустрічаються (і

рідкісний. Зустрічаються (і то не щороку) лише на заповідних

ділянках. До кінця 40-х pp. 20 ст. полоз леопардовий був ще звичайним, з кін. 50-х pp. знахідки відмічалися щороку, а з 70-х pp.- раз на кілька років.

Веде нічний спосіб життя. Сховища — у порожнинах під камінням, норах. Живиться гризунами, дрібними птахами, ящірками.

Занесено до Червоної книги Української


Слайд 4 Ряд Лускаті, підряд Ящірки -
Хамелеон звичайний

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Хамелеон звичайний

Ряд Лускаті, підряд Ящірки -Хамелеон звичайнийЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯХамелеон звичайний Язиком він здобуває

Язиком він здобуває собі харч — помітивши жертву,

влучає в неї липким язиком і миттєво втягує до рота.
Це особлива група тварин, схожих на ящірок, їх можна зустріти майже в усіх лісах Африки. Від ворогів вони захищаються змінюючи забарвлення тіла, зливаючись з навколишнім середовищем. Хамелеон стає темним, коли роздратований, і блідим, коли переляканий. Очі у хамелеона обертаються, ніби на шарнірах, а язик буває довшим за усе тіло.

Слайд 5 Ігуана
Ігуана (Iguana) — рід ящірок з родини Ігуанових. Має

ІгуанаІгуана (Iguana) — рід ящірок з родини Ігуанових. Має 2 види. Інші

2 види. Інші назви «справжня ігуана».
Загальна довжина представників цього

роду сягає 1,8 м. Колір шкіри зелений з різним відтінком. Голови чотирикутна. Тулуб довгий, стиснутий з боків. Хвіст довгий, стиснутий з боків. Вдовж спини й до кінчика хвоста тягнеться гребінь.

Використовують свої очі для навігації при пересуванні по лісу, а також для пошуку їжі. У них є візуальні сигнали для спілкування з іншими членами одного й того ж виду. Барабанна порожнина барабанної перетинки ігуани знаходиться за оком.


Слайд 6 Ряд Крокодили
Гавіал -
найбільш спеціалізований з крокодилів. Його характерною

Ряд КрокодилиГавіал -найбільш спеціалізований з крокодилів. Його характерною особливістю є дуже

особливістю є дуже вузька і довга морда, схожа тільки

на морду псевдогавіала

Велику частину часу гавіал проводить у воді, вважаючи за краще триматися спокійних ділянок на глибоких швидкоплинних річках. На відміну від інших крокодилів, він погано пристосований до пересування по суші — його ножні м'язи не здатні підняти тіло. Гавіал може тільки повзати, ковзаючи по поверхні черевом, але при необхідності здатний розвивати помірну швидкість. У воді він, навпаки, найшвидший і моторніший з крокодилів завдяки добре розвиненому хвосту і широким перетинкам на задніх лапах.

У шлунках гавіалів іноді знаходять останки людини і коштовні камені. Зазвичай пояснюють це тим, що гавіали заковтують останки тіл, які за старовинних звичаєм кремують на водах Ганга.

Гавіал вважається за один з найрідкісніших крокодилів, занесений в Червоної книги у категорії «під критичною загрозою


  • Имя файла: rіznomanіtnіst-plazunіv.pptx
  • Количество просмотров: 125
  • Количество скачиваний: 0