Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Героїчна оборона Києва у 1941-1942 роки

Причини бою під Києвом. Після взяття Смоленська, Гітлер вирішив піти на Київ, і захопити всю територію України для того, щоб заволодіти родовищами вугілля. Гітлер вважав, що це допоможе забезпечити німецькі війська теплом та їжею для того,
Героїчна оборона Києва 1941 року.Оборона Києва 1941 року - це великомасштабний бій Причини бою під Києвом. Після взяття Смоленська, Гітлер вирішив піти на Київ, Оборона Києва 1941. Велика Вітчизняна війна забрала величезну кількість життів героїв. Оборона Гітлер планував блискавичне(молниеносное) захоплення столиці, однак, незважаючи(несмотря) на перевагу(преимущество) німецьких військ в Головним завданням Гітлера була окупація території Донбасу, а також Криму. Взяття українських Радянське командування прийняло рішення про формування нових дивізій і про введення їх До чого ж привів(привёл) відступ червоноармійців: 17 жовтня(октября) німецькі війська зайняли Донбас.
Слайды презентации

Слайд 2 Причини бою під Києвом.
Після взяття Смоленська, Гітлер

Причини бою під Києвом. Після взяття Смоленська, Гітлер вирішив піти на

вирішив піти на Київ, і захопити всю територію України

для того, щоб заволодіти родовищами вугілля. Гітлер вважав, що це допоможе забезпечити німецькі війська теплом та їжею для того, щоб продовжувати військові дії на території Радянського Союзу.
Після захоплення українських земель планувалося взяти в кільце Москви, після чого домогтися(добиться) капітуляції від СРСР.

Слайд 3 Оборона Києва 1941.
Велика Вітчизняна війна забрала величезну

Оборона Києва 1941. Велика Вітчизняна війна забрала величезну кількість життів героїв.

кількість життів героїв.
Оборона Києва в 1941 році стала

дуже важким періодом для Червоної Армії і городян.
Тривала(длительная) оборона Києва затримало німецький наступ на 70 днів, що стало одним з факторів, що вплинули(повлияли) на провал бліцкригу і дало час на підготовку до оборони Москви.

Слайд 4 Гітлер планував блискавичне(молниеносное) захоплення столиці, однак, незважаючи(несмотря) на

Гітлер планував блискавичне(молниеносное) захоплення столиці, однак, незважаючи(несмотря) на перевагу(преимущество) німецьких військ

перевагу(преимущество) німецьких військ в чисельності, а також недолік(недостаток) військової

техніки, солдати Червоної Армії героїчно билися з ворогом. Героїчна оборона Києва 1941 року не забудеться ніколи, тому що солдати Червоної Армії і жителі міста об'єдналися і мужньо боролися за столицю.
Крім військових частин, які обороняли столицю, в обороні Києва брали участь і городяни. Понад(более) 200 000 жителів Києва пішли воювати на фронт добровільно. На будівництвістроительстве) оборонних рубежів щодня(ежедневно) працювало понад(более) 160 000 городян, які об'єдналися в народне ополчення.

Слайд 5 Головним завданням Гітлера була окупація території Донбасу, а

Головним завданням Гітлера була окупація території Донбасу, а також Криму. Взяття

також Криму. Взяття українських земель забезпечило б безперешкодне(беспрепятственное) просування(продвижение)

німецької армії до своєї головної мети - Москви.
Після Смоленська Гітлер планував захопити Київ блискавично(молнеиносно), проте(однако) мужні(мужественные) і волелюбні(свободолюбивые) війська Червоної Армії не дали збутися його мріям.
Вже 11 липня(июля) німецькі війська спробували увірватися(ворваться) до Києва і захопити столицю, але стійка(стойкая) оборона і контрудари Червоної Армії не дали захопити(захватить) місто блискавично(молниеносно). Після цього ворог вирішив обійти Київ з двох сторін і вже 30 липня(июля) відновив бойові дії і наступ на місто.
7 серпня(августа) повітряно(воздушно)-десантної бригадою А.І. Родимцева була проведена контратака. Це допомогло стабілізувати становище(положение), але лише на короткий термін(срок).

Слайд 11 Радянське командування прийняло рішення про формування нових дивізій

Радянське командування прийняло рішення про формування нових дивізій і про введення

і про введення їх в бій. Тільки це допомогло

уникнути(избежать) катастрофічної ситуації.
До 10-серпня(августу) противнику вдалося прорватися до південно-західних(юго-западным) передмістях(пригородам), однак і тут їх спіткала(постигла) невдача: героїчний опір(сопротивление) 37-ї армії змусило(заставило) німецькі війська знову зупинитися.
9 вересня(сентября) німецькі війська підійшли до Києва і оточили його.

Вже 19 вересня(сентября) німецьким військам вдалося увійти в місто, а київська угруповання радянських військ змушена(вынуждена) була відступити. Радянське командування зробило спробу деблокування(деблокирования) оточеного(окружённой) угруповання(группировки) військ Червоної Армії, однак вона не увінчалася успіхом. Дуже багато солдатів і командирів загинули, а також потрапили в полон противника.
Оборона Києва 1941 року забрала неймовірна кількість життів відважних і мужніх червоноармійців, які були готові на все заради звільнення своєї батьківщини. Вони віддали свої життя для того, щоб залишитися на своїй землі і не віддавати її в руки супротивника.

  • Имя файла: geroїchna-oborona-kiєva-u-1941-1942-roki.pptx
  • Количество просмотров: 115
  • Количество скачиваний: 0