Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Соціалістична партія України

Соціалістична партія України (СПУ) — українська політична партія. Соціалістична партія є лівоцентристською організацією соціал-демократичного спрямування. Як офіційно зареєстрована ліва партія ставить за мету розбудову в Україні демократичного соціалізму на засадах народовладдя. Молодіжне крило партії —Спілка молодих соціалістів(СМС).
Соціалістична партія УкраїниВиконаластудентка групи ФБ-12Грушевська Діана Соціалістична партія України (СПУ) — українська політична партія. Соціалістична партія є лівоцентристською організацією соціал-демократичного Створення партіїСПУ створена 26 жовтня1991 року в Києві зусиллями колишніх членів забороненої КПУ (КПРС), історія партії15 березня 1992 р. був заснований друкований орган СПУ — газета «Товариш». Її історія партіїПісля обрання президентом Леоніда Кучми значна частина СПУ підтримала його доповідь-програму історія партіїУ 1997 р. партія розпочала реалізацію плану зі створення «загальнодемократичного фронту». У історія партіїПісля президентських виборів у партії виникла криза, проявом якої стало створення історія партіїВже в грудні СПУ була головною рушійною силою акції «Україна без Кучми». Історія партіїНа посаду президента у 2004 році соціалісти знов висунули кандидатуру Олександра Мороза. Він історія партіїНа парламентських виборах 2006 року СПУ здобула 5,69 % голосів (4 місце). Брала участь Електоральна підтримка СПУ у 2006 р. Історія партіїНа позачергових парламентських виборах 2007 року отримала 2,86 % голосів (6 місце).Перша п'ятірка мала Історія партії18 грудня 2011 року Селянська партія України на чолі з Зиновієм Холоднюком, партія Заснована/створена в 1991р.Штаб-квартира – Київ.Політична ідеологія – демократичний соціалізм, соціал-демократія.Союзники – Соціалістичний
Слайды презентации

Слайд 2 Соціалістична партія України (СПУ) — українська політична партія. Соціалістична партія

Соціалістична партія України (СПУ) — українська політична партія. Соціалістична партія є лівоцентристською організацією

є лівоцентристською організацією соціал-демократичного спрямування. Як офіційно зареєстрована ліва

партія ставить за мету розбудову в Україні демократичного соціалізму на засадах народовладдя. Молодіжне крило партії —Спілка молодих соціалістів(СМС).

Слайд 3 Створення партії
СПУ створена 26 жовтня1991 року в Києві зусиллями колишніх

Створення партіїСПУ створена 26 жовтня1991 року в Києві зусиллями колишніх членів забороненої КПУ

членів забороненої КПУ (КПРС), які не погоджувалися з її

забороною і прагнули продовжувати політичну діяльність. Лідером партії обрали колишнього керівника комуністичної більшості в Верховній Раді УРСР Олександра Мороза.

Слайд 4 історія партії
15 березня 1992 р. був заснований друкований орган

історія партії15 березня 1992 р. був заснований друкований орган СПУ — газета «Товариш».

СПУ — газета «Товариш». Її першим редактором ставАдам Мартинюк.
У грудні

1993 партія оголосила себе опозиційною до влади, яку уособлювали президент Леонід Кравчук та прем'єр-міністр Леонід Кучма. Після відновлення КПУ лави Соціалістичної партії покинуло чимало колишніх членів КПРС.
На парламентських виборах 1994 р. до Верховної Ради України було обрано 14 представників СПУ (згодом за підтримки СПУ до парламенту було дообрано ще й Наталію Вітренко). У травні 1994 р. Олександр Мороз став головою Верховної Ради. Його кандидатура була висунута на президентських виборах того ж року, у першому турі яких Мороз набрав 13.04 % голосів (3 місце).
У 1994 р. було створено молодіжне крило партії — Соціалістичний конгрес молоді (СКМ).


Слайд 5 історія партії
Після обрання президентом Леоніда Кучми значна частина

історія партіїПісля обрання президентом Леоніда Кучми значна частина СПУ підтримала його

СПУ підтримала його доповідь-програму «На шляху радикальних реформ» (19

жовтня 1994 р.), але у квітні 1995 р., після невдалих спроб порозумітися через парламент з виконавчою владою, СПУ знову остаточно перейшла до опозиції. Але радикально налаштовані соціалісти на чолі з Наталією Вітренко продовжували критикувати керівництво партії за «угодовство із владою». Врешті-решт вони покинули партійні лави і у червні 1996 р. утворилиПрогресивну соціалістичну партію України.
Ухвалення нової Конституції України (28 червня 1996 р.) відбулося під головуванням тодішнього лідера СПУ Олександра Мороза.


Слайд 6 історія партії
У 1997 р. партія розпочала реалізацію плану зі

історія партіїУ 1997 р. партія розпочала реалізацію плану зі створення «загальнодемократичного фронту».

створення «загальнодемократичного фронту». У червні на спільному засіданні Політради

СПУ та Вищої ради Селянської партії було досягнуто згоди щодо створення єдиного передвиборчого блоку і прийнято Декларацію про його принципи. На парламентських виборах 1998 р. блок СПУ-СелПУ здобув 8,5 % (третє місце після КПУ іРуху) і отримав 29 місць за списком. Ще 6 депутатів-соціалістів (серед яких — Олександр Мороз, Станіслав Ніколаєнко та Іван Чиж) були обрані в одномандатних округах. Фракція СПУ і СелПУ отримала назву «Лівий центр». Головою Верховної Ради було обрано представника блоку — Олександра Ткаченка. Проте згодом союз із СелПУ розпався.
На президентських виборах 1999 року СПУ знову висунула кандидатуру Олександра Мороза. Ідея «загальнодемократичного фронту» отримала своє продовження в проекті «Канівської четвірки», утвореної 24 серпня 1999 р. Хоча мова йшла про персональний союз, вперше представник СПУ офіційно об'єднав зусилля з висуванцями не лише лівих, але й правих партій. Головним досягненням проекту самі соціалісти вважають «прорив інформаційної блокади». Але врешті-решт проект зазнав провалу, кожен із її учасників пішов своїм шляхом. Мороз, як кандидат від соціалістів, отримав 11.29 % голосів (3 місце).


Слайд 7 історія партії
Після президентських виборів у партії виникла криза,

історія партіїПісля президентських виборів у партії виникла криза, проявом якої стало

проявом якої стало створення «соціалістичної платформи» на чолі з

Іваном Чижем та Валерієм Арестовим. 19 лютого 2000 р. Політрада СПУ після цілоденного обговорення виключила її організаторів з партії — за дії, які «ведуть до розколу партії, ослаблення її авторитету».
На VIII з'їзді СПУ, який відбувся 20 травня 2000 р. у Києві, головною програмною метою партія проголосила Демократичний соціалізм.
Важливою політичною перемогою СПУ є зрив спроби втілити в життя через парламент результати референдуму 16 квітня 2000 р..
28 листопада 2000 р. Олександр Мороз у виступі на сесії Верховної Ради оприлюднив «Плівки Мельниченка» та звинуватив Леоніда Кучму і його найближче оточення у причетності до зникнення журналіста Георгія Ґонґадзе. Соціалісти таким чином стали ініціатором «Касетного скандалу».


Слайд 8 історія партії
Вже в грудні СПУ була головною рушійною

історія партіїВже в грудні СПУ була головною рушійною силою акції «Україна без

силою акції «Україна без Кучми». Під час цієї акції вперше

на рівні пересічних членів партій соціалісти об'єднали зусилля з представниками правих партій. Проте після поразки УБК на парламентські вибори опозиційні до Леоніда Кучми партії вирішили йти самостійно. Напередодні кампанії СПУ мало не втратила молодіжне крило. Соціалістичний конгрес молоді (СКМ) та його лідер Вадим Місюра вирішили підтримати СДПУ(О), на чолі з тодішнім головою адміністрації президента Кучми Віктором Медведчуком. Проте, більшість місцевих осередків молодих соціалістів не підтримали рішення керівництва СКМ. Силами тих молодих соціалістів, хто вирішив продовжити боротьбу, а не «лягати» під владу у короткий термін було організовано Спілку молодих соціалістів (СМС).
На виборах 2002 року СПУ здобула 6,87 % голосів (5 місце). Спроби створити у новому парламенті опозиційну більшість виявилися невдалими. Консолідувати єдиний фронт опозиційних сил (КПУ, СПУ, БЮТ, «Наша Україна») вдалося лише восени — 16 вересня 2002 року, під час акції «Повстань, Україно!».


Слайд 9 Історія партії
На посаду президента у 2004 році соціалісти знов висунули

Історія партіїНа посаду президента у 2004 році соціалісти знов висунули кандидатуру Олександра Мороза.

кандидатуру Олександра Мороза. Він набрав в першому турі 5,77 %

голосів виборців (3 місце), після чого СПУ висловилася на користь Віктора Ющенка.
Соціалісти були активними учасниками Помаранчевої революції. І після інавгурації Віктора Ющенка вперше за історії партії офіційно отримали посади у виконавчій владі — портфелі трьох міністрів, голови Фонду держмайна і двох керівників обласних держадміністрацій. Посади в уряді представники СПУ зберегли і після зміни уряду Юлії Тимошенко на кабінет Юрія Єханурова у вересні 2005 року.
Протягом 2005 року лави СПУ поповнилися членами самоліквідованої партії «Українська партія справедливості — Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців».


Слайд 10 історія партії
На парламентських виборах 2006 року СПУ здобула 5,69 % голосів

історія партіїНа парламентських виборах 2006 року СПУ здобула 5,69 % голосів (4 місце). Брала

(4 місце). Брала участь у переговорах зі створення коаліції

з БЮТ і «Нашою Україною», проте останні відмовилися підтримати кандидатуру Олександра Мороза на виборах голови Верховної Ради. Натомість Мороза підтримали КПУ та Партія регіонів, чиїх голосів вистачило для обрання спікера. Після цього СПУ створила коаліцію з комуністами і «регіоналами» і підтримала висунення кандидатом у прем'єри Віктора Януковича. В новому уряді соціалісти отримали посади двох міністрів і голови Фонду держмайна.
Новий політичний союз викликав неоднозначну реакцію в лавах соціалістів. Рішучий протест проти нового формату коаліції, зокрема, висловили Юрій Луценко, який заявив про розрив з СПУ, та Йосип Вінський, що відмовився від посади секретаря Політради СПУ. Новим секретарем і одночасно лідером фракції обраний Василь Цушко.


Слайд 11 Електоральна підтримка СПУ у 2006 р.

Електоральна підтримка СПУ у 2006 р.

Слайд 12 Історія партії
На позачергових парламентських виборах 2007 року отримала 2,86 % голосів

Історія партіїНа позачергових парламентських виборах 2007 року отримала 2,86 % голосів (6 місце).Перша п'ятірка

(6 місце).
Перша п'ятірка мала такий вигляд
1.Мороз Олександр

Олександрович
2.Цушко Василь Петрович
3.Бойко Володимир Семенович
4.Семенюк Валентина Петрівна
5.Ніколаєнко Станіслав Миколайович
24 липня 2010 року новим головою СПУ обрано Василя Цушка — на той час чинного міністра економіки.
На раді Соцінтерну, яка відбулась 1-2 липня 2011 року СПУ була виключена з лав Соціалістичного інтернаціоналу.[. Цьому посприяла активна діяльність Партії Регіонів у своїй інтеграції в Європейський простір (бажання прибрати конкурента), в наслідок якої була підписана угода про співпрацю між ПР та Соцінтерном. Проте після скандалу довкола умов перебування екс-прем'єр-міністра Ю. Тимошенко за ґратами — угода була розірвана Соцінтерном в односторонньому порядку.


Слайд 13 Історія партії
18 грудня 2011 року Селянська партія України на чолі

Історія партії18 грудня 2011 року Селянська партія України на чолі з Зиновієм Холоднюком,

з Зиновієм Холоднюком, партія «Соціалістична Україна» на чолі з Володимиром

Гошовським, Всеукраїнська партія «Дітей війни» на чолі з Валерієм Іващенком, «Діти війни» Народної партії України" на чолі з Василем Патлачуком, партія «Козацька слава» на чолі зі Станіславом Селивановим приєдналися до СПУ шляхом підписання Меморандуму про об'єднання лівих і лівоцентристських партій.
На парламентських виборах в 2012 році партія СПУ набрала 0.45 % голосів виборців (10 місце) на багатомандатному загальнодержавному виборчому округу і не потрапила до Верховної Ради, це найгірший результат в історії партії.
На ХХ з'їзді головою СПУ був обраний Рудьковський Микола Миколайович.


  • Имя файла: sotsіalіstichna-partіya-ukraїni.pptx
  • Количество просмотров: 107
  • Количество скачиваний: 0
Следующая - Знаки зодиака