В бакалаврській роботі був розроблений шаблон для системи керування контентом Joomla, обґрунтовується створення шаблону та розглядаються існуючі CMS-системи
Слайд 2
В бакалаврській роботі був розроблений шаблон для
системи керування контентом Joomla,
обґрунтовується створення шаблону та розглядаються
існуючі CMS-системи
Слайд 3
Метою бакалаврської роботи є аналіз існуючих
CMS та розробка шаблону «Вісника ЧДТУ» для системи керування
контентом, що дозволить користувачеві додавати матеріали та редагувати існуючі. Предметом дослідження є процес наповнення інформацією сайт Вісника ЧДТУ. Об’єктом дослідження є науково-технічний журнал Вісник ЧДТУ.
Слайд 4
Щоб скласти гідну конкуренцію в Інтернеті, а також
витрачати більше часу на підготовку саме контенту (вмісту сайту),
а не на боротьбу з сайтом, без хорошої системи управління сайтом (CMS) не обійтися. В наш час існує безліч CMS, тому легко заплутатися в цьому різноманітті. Дана стаття має на меті хоча б поверхнево пролити світло на те, як обрати собі безкоштовну CMS для власного сайту. Готові CMS стають усе більш популярними при створенні сайтів як веб-студіями, так і починаючими програмістами. Вони прості в розумінні і мають багато готових рішень дизайну, вже розроблених функціональних блоків, які можна активувати на будь-якому етапі створення сайту. Найбільш поширеними і популярними безкоштовними CMS стали: Joomla, Drupal, Wordpress, uCoz, Mambo (і дуже багато інших).
Слайд 5
Вибір середовища розробки PhpMyAdmin — веб додаток з відкритим кодом, написаний
на мові PHP, представляє собою веб-інтерфейс для адміністрування СУБД MySQL. phpMyAdmin дозволяє
через браузер здійснювати адміністрування сервера MySQL, запускати команди SQL та переглядати вміст таблиць й баз даних.
Nusphere PhpED — інтегрованt середовище розробки додатків (IDE) на мові програмування PHP, розроблена Nusphere Corporation (Рисунок 4.4). Можливості: згортання коду; mvc уявлення; рефакторинг; вбудована підтримка DBG - кращого відладчика для php; генерація коду (методи доступу до членів класу, майстер класів та інтерфейсів); аналіз та виправлення коду; підтримка PHP 4 і PHP 5 (включаючи замикання і простору імен); робота на рівні проекту; ієрархічне представлення класів і методів; налагодження PHP-скриптів (як локально, так і віддалено); інтеграція з phpDocumentor; підтримка HTML, CSS, JavaScript, Smarty; підтримка SVN і CVS; підтримка FTP, SFTP і FTP через SSH; підтримка перегляду СУБД MySQL; підтримка перегляду СУБД MSSQL; підтримка перегляду СУБД PostgreSQL; підтримка перегляду СУБД Sqlite друга версії; ssh – термінал.
Слайд 6
Вибір СУБД MySQL MySQL — вільна система керування реляційними базами даних. Ця
система керування базами даних (СКБД) з відкритим кодом була
створена як альтернатива комерційним системам. MySQL з самого початку була дуже схожою на mSQL, проте з часом вона все розширювалася і зараз MySQL — одна з найпоширеніших систем керування базами даних. Вона використовується, в першу чергу, для створення динамічних веб-сторінок, оскільки має чудову підтримку з боку різноманітних мов програмування. MySQL — компактний багатонитковий сервер баз даних. Характеризується великою швидкістю, стійкістю і простотою використання. MySQL був розроблений компанією «ТсХ» для підвищення швидкодії обробки великих баз даних. MySQL вважається гарним рішенням для малих і середніх застосувань. Вихідні коди сервера компілюються на багатьох платформах.