Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Австралія (Австралійський союз)

Содержание

Герб і прапор
Австралія Герб і прапор Загальні відомості Держава: Австралійський Союз Площа: 7.7 млн. км² Населення: 23,8 млн. осіб Австралійський союзАвстралі́йський Сою́з або Австра́лія (англ. Commonwealth of Australia) — держава у Південній півкулі Землі на Австралійському материку і острові Тасманія. До складу 1 січня 1901 року шість колоній стали федерацією, і таким чином було утворено Австралійський НаселенняНаселення — 23,8 млн осіб (2015), з яких близько 60% сконцентровано у найбільших містах Найбільші міста АвстраліїКанберраМельбурнАделаїдаБрісбен СіднейСідней (англ. Sydney) — найбільше місто Австралії. За переписом населення 2006 р. городяни відносили себе до Українці СіднеяІснує Українська Автокефальна Православна Церква в Діаспорі, Парафія св. Афанасія, Парафія Сіднейський оперний театр Сіднейський оперний театр (англ. Sydney Opera House) — одна з найвідоміших і Сіднейський оперний театр ЕкономікаАвстралійський Союз — індустріально-аграрна країна з високим рівнем розвитку капіталізму. Великі концерни, тісно Промисловість  Основу енергетичного балансу Австралійського Союзу становить кам'яне і буре вугілля. У Сільське господарство  Австралія є одним з найбільших у світі виробників Торгівля Експорт представлений шерстю, алмазами, глиноземом, вугіллям, свинцем і збагаченими цинковими Клімат Австралія — найсухіший материк, біля 2/3 частини її має пустельний та Фауна Тваринний світ Австралії не менш різноманітний і унікальний. У великій кількості ВиконавСтудент I-реж.Гоц Павло Дякую за увагу
Слайды презентации

Слайд 2 Герб і прапор

Герб і прапор

Слайд 3 Загальні відомості
Держава: Австралійський Союз
Площа: 7.7 млн.

Загальні відомості Держава: Австралійський Союз Площа: 7.7 млн. км² Населення: 23,8 млн.

км²
Населення: 23,8 млн. осіб (станом на 2015 р.)
Державна

мова: англійська
Релігія: християнство
Столиця: Канберра
Грошова одиниця: австралійський долар
Державний устрій: Конституційна монархія
Глава держави: королева Єлизавета II




Слайд 4 Австралійський союз
Австралі́йський Сою́з або Австра́лія (англ. Commonwealth of Australia) — держава у Південній півкулі Землі на Австралійському

Австралійський союзАвстралі́йський Сою́з або Австра́лія (англ. Commonwealth of Australia) — держава у Південній півкулі Землі на Австралійському материку і острові Тасманія. До

материку і острові Тасманія. До складу країни входять також багато невеликих

островів, серед яких Норфолк і Лорд-Хау в Тихому океані, Кокосові острови в Індійському та інші. Найближчими сусідніми країнами є Індонезія, Східний Тимор і Папуа-Нова Гвінея на півночі, Соломонові острови, Вануату і Нова Каледонія на північному сході і Нова Зеландія на південному сході.

Слайд 5 1 січня 1901 року шість колоній стали федерацією, і таким

1 січня 1901 року шість колоній стали федерацією, і таким чином було утворено

чином було утворено Австралійський Союз. З того часу Австралія

зберегла стійку ліберальну демократичну політичну систему і входить до Співдружності націй. Площа країни становить 7 686 850 км² (Австралійський Союз за площею території посідає 6-е місце серед країн світу). Австралія має багаті, але ще не цілком досліджені природні ресурси.  Столиця країни — місто Канберра, розташоване у Австралійській столичній території. Близько 57% населення Австралії проживає у Вікторії або Новому Південному Уельсу, 79% проживає у східних штатах країни.

Слайд 6 Населення
Населення — 23,8 млн осіб (2015), з яких близько 60%

НаселенняНаселення — 23,8 млн осіб (2015), з яких близько 60% сконцентровано у найбільших

сконцентровано у найбільших містах країни та їх агломерціях: Сіднею,

Мельбурну, Брізбену, Перту та Аделаїди.
Корінні жителі – аборигени (1,5% від загальної чисельності населення країни) – належать до австралоїдної раси.
Прийшле населення: англо-австралійці, переселенці з Азії, Африки, країн Європи.
Українська діаспора – 36 тис. осіб.



Слайд 7 Найбільші міста Австралії
Канберра
Мельбурн
Аделаїда
Брісбен

Найбільші міста АвстраліїКанберраМельбурнАделаїдаБрісбен

Слайд 8 Сідней
Сідней (англ. Sydney) — найбільше місто Австралії. За переписом населення 2006 р.

СіднейСідней (англ. Sydney) — найбільше місто Австралії. За переписом населення 2006 р. городяни відносили себе

городяни відносили себе до таких етнічних груп: австралійці (23,6% усіх відповідей), англійці (19,7%), ірландці (6,3%), китайці (5,7%),шотландці (4,7%), 

італійці (3,4%), ліванці (2,5%) і греки (2,1%). Сідней є столицею штату Новий Південний Уельс. Місто було засноване у 1788 р. Артуром Філіпом, який прибув сюди на чолі Першого флоту, і було місцем заснування першого колоніального європейського поселення у Австралії. Місто побудоване на пагорбах, що оточують Порт-Джексон, який відоміший як Гавань Сіднея, де виділяються знаменита будівля Сіднейського оперного театру і міст Гарбор-Брідж. Внутрішні райони столичної агломерації оточені національними парками, а прибережні райони мають багато заток, річок і пляжів, у тому числі знаменитий пляж Bondi Beach. У місті багато відомих парків, у тому числі Гайд-парк і Королівський ботанічний сад.

Слайд 9 Українці Сіднея
Існує Українська Автокефальна Православна Церква в Діаспорі,

Українці СіднеяІснує Українська Автокефальна Православна Церква в Діаспорі, Парафія св. Афанасія,

Парафія св. Афанасія, Парафія Покрови Пресвятої Богородиці i Парафія

св. Преображення. Сідней містить найбільше скупчення українців у Австралії — від 6 до 8 тисяч чоловік. Наплив української імміграції почався з 1948 р., українські іммігранти живуть переважно у західних передмістях.

Національне і релігійне життя концентрується в Лідкомбі (англ.Lidcombe): українська католицька церква святого Андрія, три православні церкви, низка українських громадських і культурних товариств і шкіл, тижневик «Вільна думка» (видається з 1949 року).


Слайд 10 Сіднейський оперний театр
Сіднейський оперний театр (англ. Sydney Opera House) —

Сіднейський оперний театр Сіднейський оперний театр (англ. Sydney Opera House) — одна з найвідоміших

одна з найвідоміших і найлегше впізнаваних будівель світу, що

є символом Сіднея і однією з головних визначних пам'яток Австралії. Вітрилоподібний дах робить цю будівлю не схожою ні на одну іншу у світі. Оперний театр визнаний одним з видатних споруд сучасної архітектури у світі і з 1973 року є поряд з мостом «Вішалка» візитною карткою Сіднея.

Слайд 11 Сіднейський оперний театр

Сіднейський оперний театр

Слайд 12 Економіка
Австралійський Союз — індустріально-аграрна країна з високим рівнем розвитку

ЕкономікаАвстралійський Союз — індустріально-аграрна країна з високим рівнем розвитку капіталізму. Великі концерни,

капіталізму. Великі концерни, тісно зв'язані з монополіями США і

Англії, майже повністю контролюють економіку.
Країна посіла десяте місце в рейтингу Світового банку «Doing Business» за 2013 рік.
Грошова одиниця — австралійський долар. До 1966 року був у вжитку австралійський фунт стерлінгів (1,25 австралійського фунта стерлінгів дорівнювали 1 англійському фунту стерлінгів).

Слайд 13 Промисловість
Основу енергетичного балансу Австралійського Союзу становить кам'яне і буре

Промисловість Основу енергетичного балансу Австралійського Союзу становить кам'яне і буре вугілля. У

вугілля. У 1958 видобуто кам'яного вугілля 20,7 млн т (штати

Новий Пд. Уельс, Квінсленд), бурого—близько 11 млн т (районн м. Мельбурна).
Вироблено 20 млрд квт-г електроенергії, з них 4/5 на теплоелектростанціях.
Потужність нафтопереробних заводів 8,6 млн т нафти (1957).
Розвинута гірнича промисловість У 1957 видобуток (за вмістом металу)- заліз. руди—2,5 млн т (Пд. Австралія, район Айрон-Ноб та ін.), свинцевої руди—318 тис. т, цинкової—249 тис. т (Новий Південний Уельс, район Брокен-Хілл); розробляються родовища золота (Західна Австралія), урану (Квінсленд). У невеликих розмірах видобуваються молібден, вольфрам, марганець, кобальт. Австралійський Союз займає 1-е місце у світі по виробництву цирконію і рутилу.
Чорна металургія працює на місцевій сировині. Найважливіші центри чорної металургії—Порт-Кембл, Ньюкасл і Літгоу в Новому Південному Уельсі. В кольоровій металургії виділяється виробництво цинку—116,6 тис. т (основний центр Рісдон), свинцю—254,4 тис. т (Порт-Пірі, 2-е місце серед капіталістичних країн). Працюють мідеплавильний завод, алюмінійовий комбінат. Значного розвитку набули деякі галузі машинобудування—автобудування (головним чином з частин, що імпортуються з США і Англії), суднобудування (Сідней, Мельбурн, Уаялла, Брісбен), с.-г. машинобудування (міста Пд. і Пд. Сходу), виробництво електротехнічного устаткування (Сідней, Мельбурн, Аделаїда, Брісбен), різних верстатів і озброєння.
Хімічна промисловість виробляє синтетичне пальне, сірчану к-ту, добрива, вибухові речовини.
В харчовій промисловості виділяються м'ясокомбінати, зосереджені в містах штатів Квінсленд, Вікторія і Новий Пд. Уельс. Підприємства борошномельної, маслоробної, цукрової, пивоварної промисловості, розміщені більш рівномірно в портах і внутр.районах. У текст. промисловості провідне місце займав виробн. вовни (шт. Вікторія і Новий Пд. Уельс).


Слайд 14 Сільське господарство
Австралія є одним з найбільших у

Сільське господарство Австралія є одним з найбільших у світі виробників

світі виробників і експортерів зернових. Найбільше значення серед зернових

культур має пшениця. Посівна площа по пшениці в середньому коливається від 11,1 — 13,4 млн га. На її частку припадає понад половина всіх посівних площ. Врожайність пшениці різна по роках залежно від кліматичних умов і становить від 0,9 до 2,1 тонн/га. Переважно це озима пшениця, яка вельми чутлива до засух. Серед інших зернових культур виділяються кукурудза (використовується в основному на фураж), сорго (вирощується на зерно і на фураж), трітікале (гібрид жита і пшениці), а з олійних культур — земляний горіх, соняшник, сафлор, ріпак, соя. Посіви пшениці зосереджено в штатах Новий Пд. Уельс, Вікторія, Пд. Австралія і Зх. Австралія (94% посівної пл.). Менше значення мають посіви кукурудзи (Квіисленд). Невеликі площі зайняті посівами рису, тютюну, бавовнику.
Тваринництво — провідна галузь с. г.—дає бл. 2/3 вартості с.-г. продукції. За поголів'ям овець (149,3 млн у 1958) А. С. посідає 1-е місце у світі. В окремі рокиАвстралійський Союз дає більше 1/4 світового виробництва вовни. Концентрація вівчарства в руках великих власників винятково висока. У 1950 1,6% всіх г-в концентрували у себе бл. 1/3 всього поголів'я (по 100 000 і більше овець кожне). Настриг вовни у 1958/59 — 662 тис. т. Вівчарство зосереджене в шт. Новий Пд. Уельс (46% поголів'я), Вікторія (18%). Розводиться велика рогата худоба (16,9 млн голів у 1958). Австралійський Союз— значний виробник м'ясо-молочних продуктів, мороженого м'яса, масла, сиру, консервованого молока. Найважливіші райони молочного тваринництва — пд.-сх. узбережжя, м'ясного — Квінсленд.
Вирощують цукрову тростину, банани, ананаси, земляний горіх (переважно в шт. Квінсленд), цитрусові (Пд. Австралія, Вікторія, Новий Пд. Уельс).

Слайд 15 Торгівля
Експорт представлений шерстю, алмазами, глиноземом, вугіллям, свинцем і

Торгівля Експорт представлений шерстю, алмазами, глиноземом, вугіллям, свинцем і збагаченими

збагаченими цинковими рудами; а також зерновими, м'ясом, цукром, нікелем,

залізною рудою. Постійними торговими партнерами є Японія, США, Європейські країни.
Продукти сільського господарства становлять бл. 85 % вартості експорту. Значна стаття експорту— поліметали. В невеликій кількості вивозяться чорні метали, устаткування. Основні статті імпорту: нафтопродукти, транспортні засоби, верстати, текстиль, каучук та ін. Частка Англії в імпорті Австралійського Союзу у 1957—58 становила 41,8 %, в експорті — 28,0 %. В експорті Австралійського Союзу значна питома вага Японії, Франції, ФРН, в імпорті — США.

Слайд 16 Клімат
Австралія — найсухіший материк, біля 2/3 частини

Клімат Австралія — найсухіший материк, біля 2/3 частини її має пустельний

її має пустельний та напівпустельний клімат.
Більша частина Австралії

лежить у тропіках, північ — у субекваторіальних широтах, південний захід — в субтро-піках, о. Тасманія – у помірному поясі.


Слайд 17 Фауна
Тваринний світ Австралії не менш різноманітний і

Фауна Тваринний світ Австралії не менш різноманітний і унікальний. У великій

унікальний. У великій кількості мешкають качконіс, єхидна, кенгуру, валлабі,

кенгуровий щур, опосум, коала, вом¬бати, австралійські бандікути, сумчаста миша. На остро¬ві Тасманія мешкає рідкісний хижак — сумчастий диявол. Однією з типово австралійських тварин є дикий собака дінго. Широко представлені рептилії. У Австралії водиться близько 100 видів отруйних змій. У прибережних во¬дах живе досить велика кількість небезпечних тварин — близько 70 видів акул, медуза австралійська (морська оса), морська змія, бородавчаста риба і блакитний восьминіг. Серед комах особливо примітні гігантські терміти. На континенті мешкає більше 700 видів птахів, серед яких страус ему, казуар, кукабарра, лірохвіст, папуги, какаду, чорні лебеді, тонкодзьобий буревісник і багато інших.
Природа створила в Австралії ніби величезний заповідник. Фауна материка вирізняється високим ендемізмом і глибокою давністю. Тут збереглися тварини, дуже близькі до тих, що населяли Землю в далекі часи.

Слайд 24 Виконав
Студент I-реж.
Гоц Павло

ВиконавСтудент I-реж.Гоц Павло

  • Имя файла: avstralіya-avstralіyskiy-soyuz.pptx
  • Количество просмотров: 121
  • Количество скачиваний: 0