танк. – К.: Варта, 1995. – 235 с.
2. Збірник
нормативів бойової підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України. – К.: Охорона праці, 2002.3. Гредасов Ф.И. Подразделения в разведке. – М.: Воениздат, 1988.
FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.
Email: Нажмите что бы посмотреть
ТАКТИЧНА
забезпечує розвідувальними даними про противника і місцевість підрозділи, частини та з’єднання під час підготовки та веденні ними бою.
Масштаби розвідки
2. Виявлення засобів масового ураження і високоточної зброї противника
Розвід група
Командирам розвідувальних органів, які діють в тилу противника, забороняється мати на робочих картах будь-які дані про свої війська, а всьому їх складу — особисті і службові документи.
Розвідувальні відомості про об'єкт розвідки повинні містити:
- час виявлення і джерело одержання інформації;
- найменування (тип) об'єкту;
- розміри (фронт і глибину або довжину колони);
- координати центру об'єкта або його основних елементів (для колон – координати голови колони);
- характер діяльності, напрямок руху, ступінь захищеності.
ОСНОВНІ СПОСОБИ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ
2. Підслуховування застосовується при безпосередньому зіткненні із противником, а також при діях розвідувальних органів у його тилу.
4. Наліт полягає в раптовому нападі на призначений об'єкт противника з метою захоплення полонених, документів, зразків озброєння і бойової техніки, а також виведення з ладу засобів ядерного нападу, пунктів управління і інших важливих об'єктів.
РПГр
РПГр
Смуга 1
Смуга 2
Односторонній пошук
РУГр №1
РУГр №2
7. Допит полонених, пере-біжчиків, опитування місце-вих жителів - відомості, отримані цим способом, необхідно перевіряти ще раз і уточнювати.
5. Засада полягає в завчасному і прихованому розташуванні групи на очікуваних або імовірних шляхах руху противника для раптового нападу на нього з метою захоплення полонених, документів, зразків озброєння, бойової техніки і спорядження.
ОСНОВНІ СПОСОБИ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ
РОЗВІДУВАЛЬНІ ОРГАНИ
2. Спостережний пост - це група в/сл (2-3 чол.), яка призначена для ведення розвідки спостереженням в зазначеному секторі (смузі)
3. Дозорне відділення виконує завдання спостереженням, переміщуючись на тр. засобі або у пішому порядку. Для безпосереднього огляду місцевості й окремих місцевих предметів від дозорного відділення призначаються піші дозорні.
4. Розвідувальний дозор у складі до взводу виконує завдання спостереженням, підслуховуванням і засадами. Можуть додаватися інженерно-саперне відділення (сапери) і хіміки-розвідники.
1. Спостерігачі – в/сл, що виконують бойову задачу по веденню розвідки спостереженням у заданому секторі або за конкретним зазначеним об'єктом.
16
РОЗВІДУВАЛЬНІ ОРГАНИ
Окремий розвідувальний дозор (посилений взвод) призначається для ведення розвідки в усіх видах бою і на марші. Веде розвідку спостереженням, засадами і нальотами.
Офіцерський розвідувальний дозор (1-2 офіцера) призначається командиром з'єднання (частини) для уточнення найбільш важливих відомостей. Переміщується на БМП, танку, вертольоті й інших засобах пересування.
Розвідувальний загін (рота, іноді батальйон) призначається для ведення розвідки на найбільш важливому напрямку. Для ведення розвідки від розвідувального загону призначаються розвідувальні дозори і дозорні відділення. Виконує завдання спостереженням, засадами, нальотом, боєм.
РОЗВІДУВАЛЬНІ ОРГАНИ
8. Розвідувальна група (відділення спеціально підготовленого о/с розвідувального підрозділу військової розвідки) призначена для дій у тилу противника. Основним способом ведення розвідки є спостереження.
7. Група для проведення нальоту (відділення) діє у складі розвід. органів в тилу противника. Може призначатися в підгрупи знищення (зняття) охорони противника, нападу або вогневого забезпечення, а також виконувати бойову задачу наступом.
6. Група для проведення пошуку (взводу, що посилюється саперами). Дії групи при необхідності підтримуються вогнем танків, артилерії й інших вогневих засобів. Із складу групи для проведення пошуку призначаються підгрупи захоплення, розгородження і вогневого забезпечення.
РОЗВІДУВАЛЬНІ ОРГАНИ
ОБ'ЄКТИ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ
батареї ядерної і звичайної артилерії
польові, рухомі пункти збереження ядерних боєприпасів
підрозділи в районі зосередження і на марші
мінометні взводи
посадочні майданчики армійської авіації
пункти управління бригад, КСП батальйонів
окремі ядерні міни, ділянки мінно-вибухових і інших загороджень
ділянки радіоактивного і хімічного зараження
переправи через водні перешкоди, вузли доріг
підрозділи тилу