Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Видатні Інформатики

Чарльз Беббідж (26 грудня 1791 — 18 листопада 1871)Одна з найвидатніших фігур в науці і техніці XIX сторіччя. Вперше визначив склад і призначення функціональних засобів автоматичного комп'ютера. Англієць Чарльз Беббідж більше десяти років завідував кафедрою фізики
ВИДАТНІ ІНФОРМАТИКИ Світові та Українські ІнформатикиАвтора Владислав Ісламгалєєв Ренат Замула Чарльз Беббідж (26 грудня 1791 — 18 листопада 1871)Одна з найвидатніших фігур Анатолій Анісімов Закінчив механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка (1965–1970). Захистив дисертацію за темою Томас Курц (Народився 28 лютого 1928)Математик, професор Дартмутського коледжу (США). Разом з Сеймур Пейперт (Народився 1 березня 1928)Народився в Преторії (Південна Африка), один з Блез Паскаль (19 червня 1623 — 19 липня 1662)Французький філософ. Письменник, математик, Стів Джобс Стівен Пол Джобс (англ. Steven Paul Jobs, Steve Jobs; нар. 24 лютого1955 — пом. 5 жовтня2011), відомий Денніс Рітчи (Народився 9 вересня 1941 року)Народився в Бронксвіллі, штат Нью-Йорк (США). Ніклаус Вірт(Народився 15 лютого 1934)Швейцарський інженер і дослідник світу програмування. Автор і Грейс Мюррей Хоппер (9 грудня 1906 — 1 січня 1992)Американський математик і Підсумки Я дізнався про видатних інформатиків Усього світу Інформація взята з сайту Важная Информация Данная презентация была создана для урока Информатики в 5 классе
Слайды презентации

Слайд 2 Чарльз Беббідж
(26 грудня 1791 — 18 листопада 1871)
Одна

Чарльз Беббідж (26 грудня 1791 — 18 листопада 1871)Одна з найвидатніших

з найвидатніших фігур в науці і техніці XIX сторіччя.

Вперше визначив склад і призначення функціональних засобів автоматичного комп'ютера. Англієць Чарльз Беббідж більше десяти років завідував кафедрою фізики і математики Кембріджського університету (колись цей пост займав Ісаак Ньютон), був одним із засновників Королівського астрономічного суспільства. У 1822 році створив Різницеву машину, дія якої грунтувалася на принципі, відомому в математиці як “метод кінцевих різниць”. Потім Беббіджем було задумане досконаліший пристрій — Аналітична машина. Обігнавши свій час, ця ідея була проектом першого універсального програмованого комп'ютера, який так і не був здійснений.


Слайд 3 Анатолій Анісімов
Закінчив механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка (1965–1970). Захистив

Анатолій Анісімов Закінчив механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка (1965–1970). Захистив дисертацію за

дисертацію за темою «Групи та контекстно-вільні граматики» (1972). У

1984 році захистив докторську дисертацію за темою «Рекурсивні перетворювачі інформації».
Асистент (1970–1972), старший викладач (1972–1974), доцент (1974–1977) факультету кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка. Завідувач кафедри теоретичної кібернетики (1977–1980), завідувача кафедри математичної лінгвістики (1980–1984). З 1984 року — професор, завідувач кафедри математичної інформатики. З 2004 року — декан факультету кібернетики.
З 1992 року завідувач відділу інтелектуалізації інформаційних технологій Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України. Член бюро відділення інформатики НАН України.
Під час стажування у Стенфордському університеті в 1976–1977, Анатолій Анісімов був слухачем курсу «Мистецтво програмування» Дональда Кнута. Він же є автором передмови до третього видання першого тому впливового багатотомника «Мистецтво програмування» згадуваного вченого російською мовою.
Під його керівництвом захищено 2 докторські та 35 кандидатських дисертацій.[1]

Слайд 4 Томас Курц
(Народився 28 лютого 1928)
Математик, професор Дартмутського коледжу

Томас Курц (Народився 28 лютого 1928)Математик, професор Дартмутського коледжу (США). Разом

(США). Разом з Джоном Кемені розробив мову програмування BASIC

і мережеву систему користування декількома комп'ютерами одночасно (“time sharing”).
Одержав науковий ступінь в Прінстонськом університеті в 1956 році і відразу був запрошений на Математичний факультет в Дартмутській коледж. Разом з Джоном Кемені вважав, що студенти повинні освоювати машину, створюючи працюючі програми, а не просто слухаючи лекції. В результаті такого підходу з'явилася багатозадачна мова символьних конструкцій для початківців — BASIC (The Beginner’s All-Purpose Symbolic Instruction Code). Кемені і Курц не стали патентувати свій винахід, що сприяло його розвитку і збільшенню числа версій


Слайд 5 Сеймур Пейперт
(Народився 1 березня 1928)
Народився в Преторії (Південна

Сеймур Пейперт (Народився 1 березня 1928)Народився в Преторії (Південна Африка), один

Африка), один з авторів створеної в 1968 році “дитячої”

комп'ютерної мови Лого. За ініціативою C.Пейперта в мові стала використовуватися так звана “черепашка”, що забезпечує зв'язок “об'єкт — думка” (спочатку уживалася механічна черепашка, що повзає по підлозі, а потім — її умовне зображення на екрані). Як відзначав Пейперт, “комп'ютер звичайно крок за кроком веде дитину за собою”, а Логотип, навпаки, “переконує дитину у тому, що він здатний управляти машиною, дозволяє дитині сказати: “Тут я господар”. Багато в чому завдяки саме Сеймуру Пейперту сьогодні практично будь-який учень початкової школи в процесі гри здатний освоїти програмування, яке декількома десятиліттями раніше було доступне лише невеликій кількості фахівців.


Слайд 6 Блез Паскаль
(19 червня 1623 — 19 липня 1662)
Французький

Блез Паскаль (19 червня 1623 — 19 липня 1662)Французький філософ. Письменник,

філософ. Письменник, математик, фізик. Ім'я Паскаля носить цілий ряд

фактів, встановлених їм в різних областях — математиці (наприклад, “трикутник Паскаля”, визначаючий спосіб обчислення біноміальних коефіцієнтів), фізиці (“закон Паскаля”) та ін. У віці 18 років Паскаль почав розробляти машину “Паскаліну”, що підсумовує. Всього було створено близько 50 модифікацій цієї машини. Машина Паскаля була механічним пристроєм у вигляді скриньки з численними, пов'язаними одна з іншою, шестерінками. Машина Паскаля дозволяла виконувати не тільки складання, але і інші операції, проте при цьому вимагала застосування досить незручної процедури повторних складань.


Слайд 7 Стів Джобс
Стівен Пол Джобс (англ. Steven Paul Jobs, Steve

Стів Джобс Стівен Пол Джобс (англ. Steven Paul Jobs, Steve Jobs; нар. 24 лютого1955 — пом. 5 жовтня2011),

Jobs; нар. 24 лютого1955 — пом. 5 жовтня2011), відомий як Стів Джобс — американський підприємець і

винахідник.
Був засновником, членом ради директорів і CEО (генеральним директором) корпорації Apple Inc .. Джобс також раніше займав посаду CEO компанії Pixar Animations Studios; в 2006 році The Walt Disney Company  придбав Pixarі Джобс став членом ради директорів Disney. В 1995 році в мультфільмі «Історія іграшок» він був зазначений як виконавчий продюсер.
В кінці 1970-х років Джобс зі співзасновником компанії Apple Стівом Возняком створили один з перших комерційно успішних персональних комп'ютерів. На початку 1980-х років Джобс був одним з перших, хто побачив потенціал керованого мишкою графічного інтерфейсу користувача, що призвело до створення Macintosh.
Втративши владу в боротьбі з радою директорів 1985 року, Джобс був звільнений з Apple і організував NeXT, яка спеціалізувалася на ринках бізнесу та вищої освіти. В 1996 році Apple придбав NeXT, а Джобс повернувся в компанію, яку співзаснував, і пробув її CEO з 1997 по 2011 роки. У журналі «Fortune» Стів Джобс був названий найвпливовішим підприємцем 2007 і потрапив до списку топ-менеджерів 2009.
1986 року Стів купив у Lucasfilm студію комп'ютерної графіки The Graphics Group, пізніше перейменовану в «Pixar». Він був її генеральним директором і основним акціонером до придбання її «Уолтом Діснеєм» 2006 року. До кінця свого життя Джобс був акціонером та членом ради директорів «The Walt Disney Company».
Після його смерті, 24 жовтня 2011 року вийшла його біографія «Стів Джобс .


Слайд 8 Денніс Рітчи
(Народився 9 вересня 1941 року)
Народився в Бронксвіллі,

Денніс Рітчи (Народився 9 вересня 1941 року)Народився в Бронксвіллі, штат Нью-Йорк

штат Нью-Йорк (США). Фахівець з системного програмування, автор і

один з розробників мови С (Сі), в якому поєднувалися кращі властивості асемблера і мов високого рівня; однієї з самих універсальних мов програмування. На ньому була написана майже вся операційна система UNIX, в розробці якої брав активну участь Рітчи.
У 1983 році Деннісу Рітчи і Кену Томпсону за розробку і реалізацію мови програмування З і операційної системи UNIX була вручена премія Тюрінга. У 1988 році Рітчи був вибраний в Американську національну інженерну академію (National Academy of Engineering).


Слайд 9 Ніклаус Вірт
(Народився 15 лютого 1934)
Швейцарський інженер і дослідник

Ніклаус Вірт(Народився 15 лютого 1934)Швейцарський інженер і дослідник світу програмування. Автор

світу програмування. Автор і один з розробників мови програмування

Паскаль. Н.Вірт був одним з перших, хто ввів в практику принцип покрокового уточнення як ключового для систематичного створення програм. Крім Паскаля, створив і інші алгоритмічні мови (у їх числі Модула-2 і Оберон). Вони не дуже відомі “виробничим” програмістам, але широко використовуються для теоретичних досліджень у області програмування. Вірт є одним з найавторитетніших в світі учених у області комп'ютерних наук, його книга “Алгоритми + структури даних = програми” (“Algorithms + Data Structures = Programs”) вважається одним з класичних підручників по структурному програмуванню.


Слайд 10 Грейс Мюррей Хоппер
(9 грудня 1906 — 1 січня

Грейс Мюррей Хоппер (9 грудня 1906 — 1 січня 1992)Американський математик

1992)
Американський математик і контр-адмірал Військово-морських сил США, учасниця створення

першого комерційного електронного комп'ютера, одна з створювачів мови програмування Кобол (COBOL — common-business-oriented language). Для полегшення роботи програмістів Хопер запропонувала складати програми з так званих “підпрограм”, що є послідовностями команд, що часто повторюються. Вона зайнялася розробкою першого компілятора — програми, здатної автоматично знаходити в бібліотеці готові підпрограми і формувати з них готову програму в зрозумілому комп'ютеру двійковому коді. У віці 79 років вона все ще залишалася діючим офіцером флоту, і лише в 1986 році остаточно пішла на пенсію.


Слайд 11 Підсумки
Я дізнався про видатних інформатиків
Усього світу

Підсумки Я дізнався про видатних інформатиків Усього світу Інформація взята з



Інформація взята з сайту
http://novopetrivske-osoba.edukit.mk.ua/


Автори
Владислав Ісламгалєєв
Ренат Замула





  • Имя файла: vidatnі-Іnformatiki.pptx
  • Количество просмотров: 138
  • Количество скачиваний: 0