Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Стан і перспективи розвитку співробітництва України з Польщею у сфері сільського господарства.

Стан і перспективи розвитку співробітництва України з Польщею у сфері сільського господарства.ПланЗагальна характеристика сільського господарства Польщі. Сучасні аграрні відносини між Україною і Польщею. Експортний потенціал України на аграрному ринку Польщі. Товарна структура імпорту України з Польщею.
Виконав:Студент групи А-15-2сп. Добровольський Ярослав Стан і перспективи розвитку співробітництва України з Польщею у сфері сільського господарства.ПланЗагальна Загальна характеристика сільського господарства Польщі.Сільське господарство створює близько 7% ВНП Польщі й займає четверте Сучасні аграрні відносини між Україною і Польщею. Виходячи з того, що економіки Експортний потенціал України на аграрному ринку Польщі.Експорт українських товарів на ринок Польщі Товарна структура імпорту України з Польщею.Тут можна спостерігати яке місце займає товарна Пріоритетні напрямки співробітництва Польщі у сфері аграрної політики та сільського господарства.Україна й Микола Присяжнюк і Марек Савіцький обговорили питання щодо стану і перспектив співробітництва Дякую за увагу!
Слайды презентации

Слайд 2 Стан і перспективи розвитку співробітництва України з Польщею

Стан і перспективи розвитку співробітництва України з Польщею у сфері сільського

у сфері сільського господарства.
План
Загальна характеристика сільського господарства Польщі.
Сучасні

аграрні відносини між Україною і Польщею.
Експортний потенціал України на аграрному ринку Польщі.
Товарна структура імпорту України з Польщею.
Пріоритетні напрямки співробітництва Польщі у сфері аграрної політики та сільського господарства.




Слайд 3 Загальна характеристика сільського господарства Польщі.
Сільське господарство створює близько

Загальна характеристика сільського господарства Польщі.Сільське господарство створює близько 7% ВНП Польщі й займає

7% ВНП Польщі й займає четверте місце в господарській сфері після

промисловості, торгівлі та будівництва. Під сільськогосподарськими угіддями зайнято біля 60% площі країни. У структурі посівних площ зернові та зернобобові займають 52%, картопля 18%, кормові культури 17%, технічні та овочеві культури 12%.
У рослинництві виробляється близько 59% вартості сільськогосподарської продукції. Частка зернових становить 23 %, картоплі - 21 %, цукрових буряків - 3 %, овочів та фруктів - 11 %. Основними зерновими культурами є пшениця (у південних районах), жито (повсюдно), ячмінь та овес. Досить значні валові збори картоплі - 25 млн т. Найбільша концентрація її посівів спостерігаються в центрально-східній Польщі.
Польща - відомий у світі виробник овочів та фруктів. Важливу позицію країна займає в зборі порічок (перше місце в світі), полуниць (третє місце), малини (четверте), капусти (шосте), яблук (дев'яте), цибулі (двадцяте). Земельні площі, зайняті овочами і фруктами, мають найбільше значення для приватних господарств південної і центральної Польщі. На півнчіному сході вирощують льон. Загальна частка овочів і фруктів у фізичному обсязі продукції рослинництва сягає 40%.


Слайд 4 Сучасні аграрні відносини між Україною і Польщею.
Виходячи з

Сучасні аграрні відносини між Україною і Польщею. Виходячи з того, що

того, що економіки Польщі й України не тільки сусідські,

але й досить схожі, і свого часу Польща долала ті ж проблеми, що тепер Україна, використання польського досвіду аграрної політики може дати Україні потужний поштовх для посилення присутності її аграрних товарів на світовому ринку.
Головними виклики, із якими стикається аграрна політика держави:
− ринкова ситуація й зміни смаків та вподобань споживачів;
− міжнародне торговельне середовище (умови світового ринку, бар’єри в торгівлі, глобальна конкурентоспроможність;
− біобезпека, тобто захист від хвороб тварин і рослин;
− об’єктивні й суб’єктивні перешкоди в торгівлі сільськогосподарською продукцією, викликані різними національними стандартами, вимогами, політичним тиском тощо;
− інфраструктура (транспортні шляхи, порти, телекомунікації, енергетичні та інші технічні об’єкти);
− кваліфіковане управління й забезпечення високоякісною робочою силою, що, зі свого боку, вимагає використання сучасних технологій; − охорона ґрунтів, водних, лісових, інших рослинних і тваринних ресурсів, захист біорізно- маніття.

Слайд 5 Експортний потенціал України на аграрному ринку Польщі.
Експорт українських

Експортний потенціал України на аграрному ринку Польщі.Експорт українських товарів на ринок

товарів на ринок Польщі зріс на 67%. Про це

на засіданні прес-клубу в МЗС повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Маркіян Мальський. "Зросте експорт і польських товарів в Україну, і, відповідно, українських товарів у Польщу. Хороша цифра: експорт українських товарів у Польщу зріс на 67% у минулому році", - сказав він. У свою чергу, додав він, імпорт польських товарів зріс на 36,1%. "Тобто триває динамічний процес торговельно-економічної діяльності", - підкреслив Посол.



Слайд 7 Товарна структура імпорту України з Польщею.
Тут можна спостерігати

Товарна структура імпорту України з Польщею.Тут можна спостерігати яке місце займає

яке місце займає товарна структура імпорту України з –

Польщею, у порівнянні з іншими країнами.

Слайд 8 Пріоритетні напрямки співробітництва Польщі у сфері аграрної політики

Пріоритетні напрямки співробітництва Польщі у сфері аграрної політики та сільського господарства.Україна

та сільського господарства.
Україна й Польща підписали Меморандум про співпрацю

в сільському господарстві.
7 грудня 2011 року, під час робочого візиту до Варшави Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк зустрівся з Міністром сільського господарства та розвитку села Республіки Польща Мареком Савіцьким. Між міністерствами двох країн був підписаний Меморандум про співпрацю. На зустрічі міністри обговорили динаміку двосторонніх торговельно-економічних відносин між Україною та Польщею у сфері сільського господарства.  Микола Присяжнюк зауважив, що товарообіг сільськогосподарської продукції між двома країнами постійно збільшується. «Тільки за 8 місяців 2011 року експорт сільськогосподарської продукції до Польщі склав 287,6 мільйонів доларів, а імпорт – 221,8 мільйонів доларів. Це вже перевищує показники минулого року», - поінформував Міністр.

Слайд 9 Микола Присяжнюк і Марек Савіцький обговорили питання щодо

Микола Присяжнюк і Марек Савіцький обговорили питання щодо стану і перспектив

стану і перспектив співробітництва між країнами в галузі тваринництва

і ветеринарії.  До цього Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав ряд агротуристичних господарств у Станіславуві, які спеціалізуються на вирощуванні великої рогатої худоби м’ясних і молочних порід. Також Міністр оглянув пункт ветеринарної допомоги в Лайску.
У результаті зустрічі міністри підписали Меморандум щодо підтримки з боку Міністерства сільського господарства і розвитку села Республіки Польща дій України у сфері адаптації аграрного сектору та сільських територій до стандартів ЄС.
«Вже зараз існує україно-польська робоча група з питань гармонізації стандартів у сільському господарстві відповідно до вимог законодавства ЄС. Тож підписання Меморандуму ще більше сприятиме реалізації державної політики щодо співробітництва в галузі сільського господарства в умовах ринкових відносин та адаптації аграрного сектору та сільських територій України до стандартів ЄС», - зазначив Микола Присяжнюк.

  • Имя файла: stan-і-perspektivi-rozvitku-spіvrobіtnitstva-ukraїni-z-polshcheyu-u-sferі-sіlskogo-gospodarstva.pptx
  • Количество просмотров: 70
  • Количество скачиваний: 0
- Предыдущая Состав воздуха