Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему УПОВНОВАЖЕНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ОПЕРАТОР: ДОСВІД країн ЄС ТА ВИСНОВКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

1. Порівняльний аналіз законодавства України і ЄС
УПОВНОВАЖЕНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ОПЕРАТОР: ДОСВІД країн ЄС ТА ВИСНОВКИ ДЛЯ УКРАЇНИМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І 1. Порівняльний аналіз законодавства України і ЄС 2. Види сертифікатів УЕО 3. Митні спрощення для УЕО і інших підприємств 4. Умови і вимоги до підприємств для видачі сертифікату УЕО 5. Контроль діяльності УЕО УПОВНОВАЖЕНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ОПЕРАТОР: ДОСВІД ШВЕЦІЇ  Системою Stairway у Швеції можуть скористатися всі імпортери, 5 сходинок системи Stairway 1- а сходинка. Компанії без акредитації, що не Претендент проходить процес екстенсивної акредитаціїПісля акредитації компанія отримує власного Координатора Клієнтів Stairway Для впровадження інституту Уповноваженого Економічного Оператора в Україні необхідно розроблення власної національної 5. Підготувати інформаційну систему (програмне забезпечення для взаємообміну інформацією між митницею та
Слайды презентации

Слайд 2 1. Порівняльний аналіз законодавства України і ЄС

1. Порівняльний аналіз законодавства України і ЄС

Слайд 3 2. Види сертифікатів УЕО

2. Види сертифікатів УЕО

Слайд 4 3. Митні спрощення для УЕО і інших підприємств

3. Митні спрощення для УЕО і інших підприємств

Слайд 7 4. Умови і вимоги до підприємств для видачі

4. Умови і вимоги до підприємств для видачі сертифікату УЕО

сертифікату УЕО


Слайд 8 5. Контроль діяльності УЕО

5. Контроль діяльності УЕО

Слайд 9 УПОВНОВАЖЕНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ОПЕРАТОР: ДОСВІД ШВЕЦІЇ 
 
Системою Stairway у Швеції

УПОВНОВАЖЕНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ОПЕРАТОР: ДОСВІД ШВЕЦІЇ  Системою Stairway у Швеції можуть скористатися всі

можуть скористатися всі імпортери, експортери, експедитори вантажів незалежно від

розміру та напрямку бізнесу.
Також до неї можуть долучитись брокери, перевізники, термінали, склади та порти. Компанії можуть обирати рівень сприяння по п’яти сходинках, в залежності від потреб бізнесу.

З метою безпечного ланцюгу поставок, створення нового менеджменту міжнародної торгівлі Митною службою Швеції, спільно з державними органами торгівлі та промисловості, а також іншими запрошеними сторонами були розроблені та спроектовані митні системи “одна зупинка”та “єдине вікно” - Stairway

Прикладом успішної реалізації світових тенденцій та вимог співробітництва між учасниками процесу: митною адміністрацією та партнерами є досвід Митної служби Швеції.


Слайд 10 5 сходинок системи Stairway
1- а сходинка. Компанії

5 сходинок системи Stairway 1- а сходинка. Компанії без акредитації, що

без акредитації, що не отримали дозволу. Це означає, що

митні процедури, які ними проводяться носять традиційний характер та здійснюються без будь-яких змін.

2- га сходинка. Акредитовані компанії з однією або більше авторизацією (наприклад відстрочка уплати або спрощена процедура декларування), розміщуються на Другу сходинку. Митні процедури, що ними здійснюються носять традиційний характер і здійснюються без будь-яких змін. їх відносини з митницею залишаються без змін.

3- тя сходинка. Компанія, що має акредитацію на проведення хоча б однієї стандартної митної операції, кваліфікується на Третю сходинку. Для досягнення цієї сходинки компанія повинна проявити активну ініціативу у формі заявки на перехід на більш високий рівень в Концепції Stairway. Діючи таким чином митниця потім починає процес акредитації компанії по рутинним операціям. Митниця не здійснює перевірку потоку товарів, який пройшов акредитацію. Також можливі інші спрощення митних процедур. (Цей ступінь розрахований на малі та середні компанії).

4- та сходинка. Компанії, які акредитували всі свої рутинні митні операції, знаходяться на Четвертій сходинці. Також можливі інші спрощення митних процедур.

5- та сходинка Компанія, яка відслідковує товарні партії по артикулам або в деяких випадках - по коносаментам, у всіх своїх рутинних митних операціях, може досягти П’ятої сходинки. Це може бути зроблено з використанням комерційного каталожного номера або каталожного номера по Єдиному коносаменту ВТО (Всесвітньої митної організації) або іншої аналогічної схеми. Акредитація по П’ятому ступеню автоматично забезпечує компанію всіма можливими пільгами та спрощеннями у процедурах, які передбачені у концепції Stairway


Слайд 11 Претендент проходить процес екстенсивної акредитації
Після акредитації компанія отримує

Претендент проходить процес екстенсивної акредитаціїПісля акредитації компанія отримує власного Координатора Клієнтів

власного Координатора Клієнтів Stairway від митниці, який консультує та

підтримує зв’язки для участі у всіх видах митних процедур.
( Сертифікація базується на партнерстві і довірі, а також на щоденному контакті між митницею та відповідною компанією для попередження мінімізації помилок та ризиків. Рівень якості безперервно відслідковується за допомогою екстенсивної програми митниці з системами раннього попередження, програм внутрішнього аудита компанії та аудита якості)

Для отримання статусу Уповноваженого Економічного Оператора у Швеції

Основною ідеєю Stairway стало вироблення митної системи, яка побудована на різних потребах суб’єктів господарювання, що задіяні в ланцюгу міжнародної торгівлі, виробленні диференційованого підходу та акредитації учасників з низькими ризиками. Аналогічний підхід може бути використаний в Україні для запровадження нової системи митних спрощень.


Слайд 12 Для впровадження інституту Уповноваженого Економічного Оператора в Україні

Для впровадження інституту Уповноваженого Економічного Оператора в Україні необхідно розроблення власної

необхідно розроблення власної національної моделі партнерства бізнесу та митниці

ДФС, що має враховувати потреби всіх сторін ланцюгу поставок, міжнародні рекомендації та бути орієнтованим на подальше визнання українських Уповноважених Економічних Операторів в Європейському співтоваристві

Для впровадження інституту УЕО в Україні необхідна підготовка та реалізація наступних кроків:

1. Розробка національної Концепції УЕО з урахуванням європейського досвіду та відповідно до стандартів, що діють в Європейському співтоваристві.

2. Створення Проектної групи із запровадження інституту УЕО в Україні. До складу групи необхідно включити представників Департаменту митної справи та митниць ДФС, представників провідних торговельних компаній, представників суб’єктів, що забезпечують процеси транскордонного переміщення (брокерів, перевізників, експедиторів), європейських експертів.

3. Розробити План заходів впровадження інституту УЕО в Україні з визначенням строків та відповідальних суб’єктів.

4. Підготувати проекти документів для правового забезпечення впровадження інституту Уповноваженого Економічного Оператора в Україні та провести експертизу проектів документів на відповідність європейським стандартам.


  • Имя файла: upovnovazheniy-ekonomІchniy-operator-dosvІd-kraїn-Єs-ta-visnovki-dlya-ukraЇni.pptx
  • Количество просмотров: 134
  • Количество скачиваний: 0