Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Оформлення та ведення медичної документації в амбулаторній хірургії

Медична карта амбулаторного хворого(форма N 025/о)2. Форма № 025/о є основним первинним медичним документом хворого, який лікується амбулаторно або вдома, і заповнюється на усіх хворих при зверненні у заклад охорони здоров’я, який надає амбулаторно- поліклінічну допомогу.3.
Оформлення та ведення медичної документації в амбулаторній хірургії Медична карта амбулаторного хворого(форма N 025/о)2. Форма № 025/о є основним первинним Розділ “Сигнальні позначки” цієї форми заповнюється лікарем відповідної спеціальності за наявності або Розділ ІІ “Листок запису заключних (уточнених) діагнозів” заповнюється лікарями всіх спеціальностей на Розділ IV “Листок профілактичного огляду”, який розрахований на 5 років і призначений У розділі VІІІ “Щоденник” фіксується кожне звернення пацієнта за амбулаторно - поліклінічною У випадку переведення хворого на групу інвалідності - зазначається рік, дата встановлення Вкладний листок на підлітка до медичної карти амбулаторного хворого (форма N 025-1/о) Талон для реєстрації заключних (уточнених) діагнозів (форма N 025-2/о ( v0218282-93) Форма Талон на прийом до лікаря (форма N 025-4/о) Талон амбулаторного пацієнта (форма N 025-6/о)Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної Направлення на МСЕК (форма N 088/о ( va369282-00 )1. Реєстраційна карта хворого на злоякісне новоутворення(форма N 030-6/о ( v0318282-98 ) Журнал запису амбулаторних операцій (форма N 069/о)Журнал заповнюється лікарем-хірургом, зберігається в операційній.В
Слайды презентации

Слайд 2 Медична карта амбулаторного хворого
(форма N 025/о)
2. Форма №

Медична карта амбулаторного хворого(форма N 025/о)2. Форма № 025/о є основним

025/о є основним первинним медичним документом хворого, який лікується

амбулаторно або вдома, і заповнюється на усіх хворих при зверненні у заклад охорони здоров’я, який надає амбулаторно- поліклінічну допомогу.
3. Форма № 025/о заповнюється в усіх амбулаторно-поліклінічних закладах, які ведуть амбулаторний прийом.
На кожного хворого в поліклініці ведеться одна форма № 025/о незалежно від того, лікується він в одного чи декількох лікарів.
4. У спеціалізованих закладах охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу, заповнюються інші форми:
4.1. У протитуберкульозних закладах охорони здоров’я - форма облікової статистичної документації № 081/о “Медична карта хворого на туберкульоз”, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 1999 року № 302.
4.2. У шкірно-венерологічних закладах охорони здоров’я: - форма облікової статистичної документації № 065/о “Медична карта хворого венеричним захворюванням”, на хворих на шкірні грибкові захворювання - форма облікової статистичної документації № 065-1/о “Медична карта хворого грибковим захворюванням”, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 1999 року № 302.
4.3. У жіночих консультаціях - на гінекологічних хворих і жінок - форма облікової статистичної документації № 111/о “Індивідуальна карта вагітної і породіллі”, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 1999 року № 302.

Слайд 5 Розділ “Сигнальні позначки” цієї форми заповнюється лікарем відповідної

Розділ “Сигнальні позначки” цієї форми заповнюється лікарем відповідної спеціальності за наявності

спеціальності за наявності або при виявленні ознак, які перелічені

в цьому розділі. Внесені дані засвідчуються підписом лікаря і печаткою. У рядку “Непереносимість лікарських препаратів” необхідно зазначати назви таких препаратів (за наявності), а також захворювання та стани, обумовлені побічною реакцією (дією) лікарського препарату, із зазначенням назви препарату та дати його призначення.
9. Зазначені негативні реакції на лікарські засоби необхідно вказувати як основні, супутні або як ускладнення основного захворювання у формі № 025-2/о, затвердженій цим наказом, або уформі № 025-6/о “Талон амбулаторного пацієнта”, затвердженій наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 1999 року № 302

Слайд 7 Розділ ІІ “Листок запису заключних (уточнених) діагнозів” заповнюється

Розділ ІІ “Листок запису заключних (уточнених) діагнозів” заповнюється лікарями всіх спеціальностей

лікарями всіх спеціальностей на кожне захворювання, з приводу якого

хворий звернувся до даного закладу у звітному році. Захворювання, яке виявлено у хворого вперше в житті, вважається вперше виявленим і відмічається у графі 3 зі знаком “+” (плюс); якщо захворювання виявлено при профілактичному огляді, то знак “+” проставляється у графу 4. Всі гострі захворювання: грип, гострі респіраторні вірусні інфекції, ангіна, пневмонії, травми тощо кожного разу реєструються із знаком “+” (плюс), тобто враховуються як вперше виявлені. Вперше в житті виявлені хронічні захворювання також реєструються із знаком “+” (плюс). Хронічні захворювання, з якими хворий звертався в попередні роки, та звернувся у звітному році, вказуються у графі 2 на “Листку запису заключних (уточнених) діагнозів” один раз протягом року при першому зверненні з проставлянням знака “ - ” (мінус).
У випадку, коли лікар не може встановити основний діагноз при першому зверненні хворого, у розділі VІІІ форми № 025/о “Щоденник” зазначається передбачуваний діагноз, а в розділі ІІ “Листок запису заключних (уточнених) діагнозів” вноситься діагноз після його уточнення з датою першого звернення з приводу даного захворювання.
Коли встановлений і записаний на листок діагноз замінюється на інший, тоді попередній діагноз закреслюється і вноситься новий діагноз без зміни дати першого звернення.
Якщо у хворого одночасно або послідовно виявлено декілька захворювань, які етіологічно не пов’язані між собою, то всі захворювання вказуються у “Листку запису заключних (уточнених) діагнозів”.

Слайд 12 Розділ IV “Листок профілактичного огляду”, який розрахований на

Розділ IV “Листок профілактичного огляду”, який розрахований на 5 років і

5 років і призначений для реєстрації даних щодо профілактичних

оглядів особи, заповнюється відповідними спеціалістами після проходження хворим (пацієнтом) всіх необхідних обстежень: рентгенологічне обстеження органів грудної клітки, огляд гінеколога та пальпація молочних залоз, цитологічне дослідження, мамографія, огляд хірурга, уролога з метою виявлення хворих на туберкульоз, онкологічну патологію.
13. Розділ V “Строки тимчасової непрацездатності” заповнюється на кожний випадок тимчасової непрацездатності хворого, де вказуються номер листка непрацездатності, дата його видачі, заключний (уточнений) діагноз за згодою хворого і проставляється підпис лікаря.
14. У розділі VІ “Інформація про госпіталізацію” вказуються дані щодо госпіталізації хворого протягом року із зазначенням: дати госпіталізації, найменування лікувального закладу, відділення, куди був госпіталізований хворий, заключного діагнозу.
15. У розділі VІІ ”Відомості щодо страхування” вказуються дані щодо страхування хворого: наявність страхового поліса, його номер, найменування компанії-страхувальника тощо.


Слайд 14 У розділі VІІІ “Щоденник” фіксується кожне звернення пацієнта

У розділі VІІІ “Щоденник” фіксується кожне звернення пацієнта за амбулаторно -

за амбулаторно - поліклінічною допомогою (захворювання, проведення профілактичних оглядів,

консультації спеціалістів, закриття листка непрацездатності тощо). Кожний запис датується, проставляється підпис лікаря, до якого пацієнт звернувся. У разі звернення пацієнта з приводу захворювання лікуючий лікар у “Щоденнику” зазначає дані щодо скарг хворого, вказує його об’єктивні дані, перебіг хвороби, вписує діагноз, призначення, проставляє дату запису та засвідчує підписом.
17. У вкладному листку № 1 “Дані профілактичного огляду за 20__ рік пацієнта” (продовженні форми № 025/о) вказуються дані при проведенні щорічних профілактичних оглядів та перед працевлаштуванням, і останній вклеюється у форму № 025/о перед розділом “Щоденник”. У даному листку передбачені дані обстежень окремими спеціалістами (окуліст, лор-лікар, стоматолог, гінеколог, хірург, невропатолог, уролог, терапевт, лікар загальної практики-сімейний лікар та інші спеціалісти), зазначаються дата проведення профілактичного огляду, його результат, проставляється підпис кожного із спеціалістів. Нижче рядка “Обстеження інших спеціалістів” після проходження профілактичного огляду, якщо у пацієнта не виявлено патології або перебіг хвороби має стійку ремісію, робиться запис “Визнаний здоровим або практично здоровим”.
У цьому листку, виходячи з валіологічного анамнезу пацієнта, робиться примітка “Віднесений до групи ризику у зв’язку з___”.

Слайд 17 У випадку переведення хворого на групу інвалідності -

У випадку переведення хворого на групу інвалідності - зазначається рік, дата

зазначається рік, дата встановлення та група інвалідності. Крім того,

в "Щорічному епікризі" вписується план спостереження хворого на наступний рік: огляд необхідними спеціалістами; лабораторні, функціональні та інші дослідження; медикаментозне лікування; реабілітація тощо.
Щорічний епікриз підписує лікар, в якого хворий перебуває під диспансерним наглядом, і зберігається разом з ф. 030/о в кабінеті лікаря протягом 2-х років.
У випадку госпіталізації хворого в стаціонар, що об'єднаний з поліклінікою, медична карта амбулаторного хворого передається в стаціонар і зберігається в медичній карті стаціонарного хворого. Після виписки хворого із стаціонару або його смерті медична карта амбулаторного хворого з епікризом лікуючого лікаря стаціонару повертається в поліклініку.
У випадку смерті хворого, одночасно з видачею лікарського свідоцтва про смерть в карті проводиться запис про дату і причину смерті.
Медичні карти на померлих виймаються із картотеки і передаються в архів лікувального закладу.
Медична карта амбулаторного хворого повинна обов'язково зберігатися в реєстратурі амбулаторно-поліклінічного закладу.
Якщо медична карта амбулаторного хворого стає об'ємною, не дотримується хронологія записів, необхідно завести нову ф. 025/о, в якій на листок заключних (уточнених) діагнозів внести всі діагнози хворого з (+) плюсом та (-) мінусом, а використану амбулаторну карту слід здати в архів.
Термін зберігання - 5 років.

Слайд 19 Вкладний листок на підлітка до медичної карти амбулаторного

Вкладний листок на підлітка до медичної карти амбулаторного хворого (форма N

хворого (форма N 025-1/о)
"Вкладний листок на підлітка до медичної

карти амбулаторного хворого" - (ф. N 025-1/о) заповнюється при періодичних оглядах підлітків у віці 15 - 17 років включно, які проводяться лікувально-профілактичними закладами, що обслуговують підлітків: студентів різних рівнів акредитації, учнів системи профтехосвіти, загальноосвітніх закладів.
Вкладний листок складається із паспортної частини, що включає відомості про підлітка: прізвище, ім'я по батькові, адресу, місце роботи (навчання), спеціальність, перенесені захворювання, хвороби батьків.
У розділі "Дані медичних обстежень" передбачено місце для запису трьох обстежень. При обстеженні повинні бути зазначені: стан шкіри, кістково-м'язової системи, лімфатичних вузлів, порожнини рота, органів травлення і інших органів.
У розділі "Оздоровчі заходи" лікар записує призначені заходи, дати призначення і їх виконання.
Вкладний листок використовується при складанні звіту (за ф. N 20) "Звіт лікувально-профілактичного закладу".

Слайд 25 Талон для реєстрації заключних (уточнених) діагнозів (форма N

Талон для реєстрації заключних (уточнених) діагнозів (форма N 025-2/о ( v0218282-93)

025-2/о ( v0218282-93)
Форма № 025-2/о заповнюється в закладах

охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу.
3. Форма № 025-2/о заповнюється лікуючим лікарем або молодшим спеціалістом з медичною освітою за вказівкою лікаря на підставі записів у листку заключних (уточнених) діагнозів “Медичної карти амбулаторного хворого” , “Історії розвитку дитини” (форма № 112/о) на всі захворювання і травми, окрім інфекційних захворювань, які враховуються за повідомленням, - форма № 058/о.
4. У пунктах 1-4 форми зазначаються паспортні дані хворого: прізвище, ім’я, по батькові, вік, для дітей до 1 року - (місяці дні), стать, місце проживання згідно з паспортними даними, у разі якщо це дитина, зазначається місце проживання її батьків або інших законних представників.
5. У пункті 5 підкреслюється дільниця: сімейного лікаря, терапевтична, педіатрична.
6. У пункті 6 зазначається заключний (уточнений) діагноз. Заключний (уточнений) діагноз кодується лікуючим лікарем або лікарем-статистиком згідно з рубриками Міжнародної статистичної класифікації хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я Десятого перегляду (МКХ- 10).
7. На всі гострі захворювання (грип, пневмонія, гострі респіраторні вірусні інфекції, ангіна тощо) і на вперше зареєстровані хронічні захворювання у звітному році форма № 025-2/о заповнюється тільки із знаком плюс “+”; якщо у хворого діагностовано одразу декілька захворювань лікарями різних спеціальностей, то на кожне із захворювань форма № 025-2/о заповнюється окремо.
8. На хронічні захворювання, зареєстровані у попередні роки, форма № 025-2/о заповнюється при першому зверненні хворого у даному звітному році із знаком “мінус” один раз на рік.
9. Пункт 7 заповнюється у випадку, коли у пункт 6 замість раніше зареєстрованого діагнозу в листку запису уточнених діагнозів (форми №_025/о) проставляється новий діагноз.

Слайд 27 Талон на прийом до лікаря (форма N 025-4/о)
"Талон

Талон на прийом до лікаря (форма N 025-4/о)

на прийом до лікаря" - (форма 025-4/о) є оперативним

документом, який дозволяє правильно формувати чергу прийому пацієнтів.
В талоні (ф. N 025-4/о) на лицьовій стороні вказується прізвище, ім'я, по батькові хворого, його адреса, N медичної карти амбулаторного хворого, N кабінету, години явки до лікаря, прізвище лікаря.
Дані відомості заповнюються в реєстратурі або самим пацієнтом, якщо в поліклініці введена система самозапису хворих до лікаря.
На зворотній стороні талона шляхом підкреслення зазначається вік хворого та причина звернення: захворювання, профогляд, щеплення, за довідкою, з інших причин.
Дану частину талона заповнює лікар або медична сестра, яка працює разом з лікарем на амбулаторному прийомі.
Правильність заповнення талона підтверджується підписом лікаря.
Талон на прийом до лікаря служить підставою для заповнення "Відомості обліку відвідувань в поліклініці (амбулаторії), диспансері, консультації, вдома" (ф. N 039/о.
Термін зберігання - 1 рік після звітного періоду.

Слайд 29 Талон амбулаторного пацієнта (форма N 025-6/о)

Ця Інструкція визначає

Талон амбулаторного пацієнта (форма N 025-6/о)Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми

порядок заповнення форми первинної облікової документації № 025-6/о «Талон

амбулаторного пацієнта» (далі - форма № 025-6/о).
Форма № 025-6/о заповнюється у закладах охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню (міські та сільські поліклініки для дорослих і дітей, жіночі консультації), і використовується тільки при комп’ютерній обробці документації.

Слайд 31 Направлення на МСЕК (форма N 088/о ( va369282-00

Направлення на МСЕК (форма N 088/о ( va369282-00 )1.

)
1. "Направлення на МСЕК" - (форма N 088/о заповнюється лікуючим лікарем

лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання чи лікування хворого, підписується головою і членами лікарсько-консультаційної комісії і передається на медико-соціальну експертну комісію (МСЕК).
2. На кожного хворого (інваліда), який направляється на МСЕК, заповнюється 1 бланк "Направлення на МСЕК", який зберігається у Акті огляду МСЕК протягом 50 років.
3. За результатами огляду хворого (інваліда) та прийнятого рішення, лікарем-експертом МСЕК заповнюється "Повідомлення лікувально-профілактичного закладу про рішення МСЕК", яке підписується головою МСЕК і повертається до лікувально-профілактичного закладу, який направив хворого (інваліда) на МСЕК.
4. "Повідомлення лікувально-профілактичного закладу про рішення МСЕК" зберігається в амбулаторній карті на весь термін її зберігання.
( Інструкцію щодо заповнення облікової форми N 089/о скасовано на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я N 112/139 від 25.03.2002 ) ( Інструкцію щодо заповнення форми N 089-1/о скасовано на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я N 1 від 10.01.2006 )

Слайд 32 Реєстраційна карта хворого на злоякісне новоутворення
(форма N 030-6/о

Реєстраційна карта хворого на злоякісне новоутворення(форма N 030-6/о ( v0318282-98 )

( v0318282-98 )


Слайд 33 Журнал запису амбулаторних операцій (форма N 069/о)
Журнал заповнюється

Журнал запису амбулаторних операцій (форма N 069/о)Журнал заповнюється лікарем-хірургом, зберігається в

лікарем-хірургом, зберігається в операційній.
В журналі реєструються всі хірургічні втручання,

проведені в амбулаторно-поліклінічних закладах. При цьому, досить коротко описується хід операції, метод знеболювання; записується прізвище хірурга, який проводив операцію, та прізвище операційної медичної сестри.
Журнал дає можливість в оперативному порядку проводити аналіз числа і характеру оперативних втручань; застосованих методів знеболювання; вивчати навантаження окремих хірургів.
Форма N 069/о служить підставою для заповнення звітної форми N 20 "Звіт лікувально-профілактичного закладу", таблиці 2800 "Хірургічна робота амбулаторно-поліклінічного закладу".
Примітка. Оперативні втручання лікарів-стоматологів в амбулаторно-поліклінічних закладах фіксуються в формі 039-2/о"Щоденник обліку роботи лікаря-стоматолога (стоматологічної поліклініки, відділення, кабінету)".

  • Имя файла: oformlennya-ta-vedennya-medichnoї-dokumentatsії-v-ambulatornіy-hіrurgії.pptx
  • Количество просмотров: 155
  • Количество скачиваний: 0