Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Презентація на тему

Інформаційна технологія (ІТ) — це комплекс методів і процедур, за допомогою яких реалізуються функції збирання, передавання, оброблення, зберігання та доведення до користувача інформації в організаційно-управлінських системах з використанням обраного комплексу технічних засобів.Основною метою інформаційної технології вважається
Презентація на темуРозвиток Інформаційних технологійВиконав: Денис Качеровський Студент Ф : УЕ 22 ( ХУУП ) Інформаційна технологія (ІТ) — це комплекс методів і процедур, за допомогою яких Розвиток технічних засобів протягом кількох мільйонів років зумовлював постійне вдосконалення ІТ. Тому З появою та повсюдним упровадженням ЕОМ і периферійної техніки настала ера комп’ютерної Одним із засобів керування розвитком інтелекту і підвищення його організованості на сучасному Дуже важливою властивістю інформаційної технології є те, що для неї інформація є Безсумнівною перевагою інформаційної технології є те, що вона сама створює засоби для Україна - 73 у світі за розвитком технологій До сильних сторін України, Сучасний розвиток інформаційних технологійСучасні нформаційні технології увібрали в себе лавиноподібні досягнення електроніки, Дякуємо за увагукінець
Слайды презентации

Слайд 2 Інформаційна технологія (ІТ) — це комплекс методів і

Інформаційна технологія (ІТ) — це комплекс методів і процедур, за допомогою

процедур, за допомогою яких реалізуються функції збирання, передавання, оброблення,

зберігання та доведення до користувача інформації в організаційно-управлінських системах з використанням обраного комплексу технічних засобів.

Основною метою інформаційної технології вважається повне і своєчасне задоволення інформаційних потреб користувачів. У сучасному світі розвиток інформатизації та ринку
інформаційних продуктів і послуг є однією з основних умов формування постіндустріальної економіки і соціально-економічного розвитку країни.


Слайд 3 Розвиток технічних засобів протягом кількох мільйонів років зумовлював

Розвиток технічних засобів протягом кількох мільйонів років зумовлював постійне вдосконалення ІТ.

постійне вдосконалення ІТ. Тому виокремлюють кілька етапів їхнього розвитку:
«ручна»

інформаційна технологія (панувала до другої половини XІX століття) — оброблення інформації здійснювалось вручну, за допомогою пера, рахівниці, бухгалтерських книг, а зв’язок забезпечувався пересиланням листів і пакетів;
«механічна» інформаційна технологія розпочалась із винайденням друкарської машинки та телефону, модернізацією системи поштового зв’язку. Така технологія стала базою формування організаційних структур в економіці;
«електрична» інформаційна технологія (зародилась у 1940—1950-х роках) ґрунтувалась на широкому використанні електричних друкарських машинок, копіювальних машин, портативних диктофонів і т. ін.


Слайд 4 З появою та повсюдним упровадженням ЕОМ і периферійної

З появою та повсюдним упровадженням ЕОМ і периферійної техніки настала ера

техніки настала ера комп’ютерної інформаційної технології, яка дістала також

назву нової, сучасної, безпаперової. Основні принципи нової інформаційної технології (НІТ) — це інтегрованість, гнучкість та інформативність. Для неї характерні такі особливості:

робота користувача в режимі маніпулювання даними (а не програмування);
цілковита інформаційна підтримка на всіх етапах проходження інформації на основі інтегрованої бази даних, яка передбачає одну уніфіковану форму подання, зберігання, пошуку, відображення, відновлення та захисту даних;
безпаперовий процес опрацювання документа, коли на папері фіксується лише його остаточний варіант, а проміжні версії та необхідні дані, записані на машинні носії, доводяться до користувача через екран дисплея комп’ютера;
інтерактивний (діалоговий) режим розв’язування задач, що дає змогу користувачам активно впливати на цей процес;
уможливлення колективної (групової) співпраці для підготовки документів і виконання завдань на базі кількох персональних комп’ютерів, об’єднаних засобами комунікацій;
можливість адаптивної перебудови форм і способів подання інформації у процесі розв’язування задачі.


Слайд 5 Одним із засобів керування розвитком інтелекту і підвищення

Одним із засобів керування розвитком інтелекту і підвищення його організованості на

його організованості на сучасному етапі є інформатизація суспільства, що

ґрунтується насамперед на розвитку інформаційних комп’ютерних технологій. Значення інформаційної технології величезне - вона формує передній край науково-технічного прогресу, створює інформаційний фундамент розвитку науки і всіх інших технологій. Головними, визначальними стимулами розвитку інформаційної технології, є соціально-економічні потреби суспільства, і саме зараз суспільство як ніколи зацікавлене в якомога швидшій інформатизації та комп'ютеризації всіх без винятку сфер діяльності.

Слайд 6 Дуже важливою властивістю інформаційної технології є те, що

Дуже важливою властивістю інформаційної технології є те, що для неї інформація

для неї інформація є не тільки продуктом, але і

вихідною сировиною. Особлива роль приділяється всьому комплексу інформаційної технології і техніки в структурній перебудові економіки убік наукоємності. Більш того, інформаційна технологія є свого роду перетворювачем всіх інших галузей господарства, як виробничих, так і невиробничих, основним засобом їхньої автоматизації, якісної зміни продукції і, як наслідок, їх переходу частково або цілком у категорію наукомістких. Пов'язаний з цим і працезаощаджувальний характер інформаційної технології, що реалізується, зокрема, у керуванні багатьма видами робіт і технологічних операцій.

Слайд 7 Безсумнівною перевагою інформаційної технології є те, що вона

Безсумнівною перевагою інформаційної технології є те, що вона сама створює засоби

сама створює засоби для своєї еволюції. Формування системи, що

саморозвивається - найважливіший підсумок, досягнутий у сфері інформаційної технології.

Таким чином, усі вищевикладені риси інформаційної технології вказують на те, що вона й у майбутньому залишиться самим перспективним видом технології, що допомагає людині впевнено крокувати шляхом прогресу.


Слайд 8 Україна - 73 у світі за розвитком технологій До

Україна - 73 у світі за розвитком технологій До сильних сторін

сильних сторін України, експерти відносять високий рівень проникнення мобільного

зв'язку, інтернету, а також грамотність дорослого населення. У той же час, нерозвинений ринок, неефективність юридичної системи і слабка сприйнятливість державних органів до технологій, заважають країні ефективно розвиватися.

Світовий економічний форум опублікував індекс мережевої готовності 2013 року, що характеризує рівень розвитку інформаційно-комунікаційних технологій у світі та його вплив на державну конкурентоспроможність. Виходячи з даних опублікованої доповіді, Україна опинилася на 73 місці. Всього в звіті представлені дані індексу мережевої готовності в 144 країнах світу.
Сергій Олексійович Лебедєв, 1903-1974. Розробник і конструктор першого ком­п'ютера в Радянському Союзі. Основоположник радянського комп' ютеробудування".


Слайд 9 Сучасний розвиток інформаційних технологій
Сучасні нформаційні технології увібрали в

Сучасний розвиток інформаційних технологійСучасні нформаційні технології увібрали в себе лавиноподібні досягнення

себе лавиноподібні досягнення електроніки, а також математики, філософії, статистики,

економетрії, психології та економіки. Утворений в результаті життєздатний гібрид ознаменував революційний стрибок в історії інформаційних технологій, яка налічує сотні тисяч років.
Сучасне суспільство наповнене і пронизане потоками інформації, які потребують обробки. Тому без інформаційних технологій, так само як без енергетичних, транспортних і хімічних технологій, воно нормально функціонувати не може.
Соціально-економічне планування і управління, виробництво і транспорт, банки та біржі, засоби масової інформації і видавництва, оборонні системи, соціальні та правоохоронні бази даних, сервіс і охорона здоров'я, навчальні процеси, офіси для переробки наукової та ділової інформації, нарешті, Інтернет - усюди ІТ. Інформаційна насиченість не тільки змінила світ, а й створила нові проблеми, які не були передбачені.

  • Имя файла: prezentatsіya-na-temu.pptx
  • Количество просмотров: 103
  • Количество скачиваний: 0