Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Презентаціяпо темі: хор Хрещатик

Створено в березні 1994 Ларисою Бухонською, яка очолювала хор до 2007 року. До 1999 року колектив існував як аматорський, проте завдяки успішному дебюту з програмою української духовної музики на фестивалі «Україна і світ бароко» (1994) і успіху на
Презентація по темі: хор «Хрещатик»Робота  учениці 8-А класу Мартинюк Аліни Створено в березні 1994 Ларисою Бухонською, яка очолювала хор до 2007 року. До 1999 Творче кредо колективу — виконання сучасних творів українських композиторів. Постійний учасник фестивалів під Жанровий і технічний діапазон хору практично не обмежений, чистота та краса звуку, Гран-Прі 7 Міжнародного хорового конкурсу в м. Слайго (Ірландія, 1994)Перша премія у Дякую за увагу!
Слайды презентации

Слайд 2 Створено в березні 1994 Ларисою Бухонською, яка очолювала хор до

Створено в березні 1994 Ларисою Бухонською, яка очолювала хор до 2007 року. До

2007 року. До 1999 року колектив існував як аматорський,

проте завдяки успішному дебюту з програмою української духовної музики на фестивалі «Україна і світ бароко» (1994) і успіху на міжнародних конкурсах, колектив швидко здобув визнання в професійних колах. Велику роль колектив відіграв у популяризації духовної музики сучасних українських композиторів, зокрема у виконанні хору "Хрещатик" вперше прозвучали духовні твори Л. Дичко, Є. Станковича,М. Скорика, Г. Гаврилець та інших композиторів.
1999 року хор отримав статус «муніципального», Лариса Бухонська обійняла посади директора і художнього керівника. В 2001 році наказом Міністерства культури віднесений до «Провідних творчих колективів України». У березні 2007 року колектив був нагороджений Премією ім. М. Лисенка, а його художньому керівникові, Ларисі Бухонській, було присвоєне звання «Заслуженого діяча мистецтв України».
У червні 2007 року внаслідок конфлікту з міським головою Леонідом Черновецьким на ґрунті відведення площі 0,12 га для нового приміщення для колективу, Ларису Бухонську було звільнено з посади директора, а незабаром Л. Бухонська була змушена піти з посади художнього керівника хору[1][2][3].
З 2007 року Художній керівник хору — Павло Струць, вихованець Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, генеральний директор - Андрій Воїнов.

Історія


Слайд 3 Творче кредо колективу — виконання сучасних творів українських композиторів.

Творче кредо колективу — виконання сучасних творів українських композиторів. Постійний учасник фестивалів

Постійний учасник фестивалів під егідою Спілки композиторів України: «Музичні прем'єри сезону»,«КиївМузикФест»,

престижного хорового фестивалю «Золотоверхий Київ», на яких дав життя творам Лесі Дичко, Євгена Станковича, Богдани Фільц, Віталія Губаренка, М.Стеценка, Г.Ляшенка,О.Некрасова, В.Стеценка, О.Скрипника та багатьох інших.
У творчому доробку колективу програма української духовної музики, акапельні твори українських та зарубіжних композиторів, твори фольклорного напрямку. Хор має фондові записи на Національному радіо України, Бі-Бі-Сі (Лондон). Записи, виступи транслюються в програмах радіо та телебачення.
Концертна діяльність — це виступи у величних соборах Києва (Володимирському, Михайлівському), Києво-Печерській Лаврі, костелі Св. Олександра, соборах і церквах Ірландії, Англії, Франції, Німеччини, Данії, Латвії, Польщі, у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України тощо.

Творча діяльність


Слайд 4 Жанровий і технічний діапазон хору практично не обмежений,

Жанровий і технічний діапазон хору практично не обмежений, чистота та краса

чистота та краса звуку, глибока поетичність, виявлення глибинної драматургії

творів характеризують віртуозну виконавчу майстерність колективу, якому підвладне виконання найрізноманітніших програм, що належать до скарбниць всесвітньої культурної спадщини, від західноєвропейської і української класики до сучасних обробок фольклорної та популярної музики.
Найголовнішим пріоритетом «Хрещатика» від першого його концерту є виконання музики сучасних українських композиторів, тому за роки існування колектив виконав понад 800 творів в тому числі близько 300 прем’єр. Тільки за останні два роки в рамках національних та міжнародних фестивалів «Золотоверхий Київ», «Музичні прем’єри сезону» та «Київ Музік Фест» виконав 53 світових прем’єри, з них переважна більшість — твори сучасних українських композиторів.
До скарбниці хору треба віднести виконання таких творів як: «Створення світу» і «Нельсон — меси» Й. Гайдна, «Реквієм» А. Моцарта, «Німецький реквієм» Брамса, «Карміна Бурана» Карла Орфа, хорова кантата на слова Ліни Костенко «Ода вічності» талановитого сучасного композитора Ігоря Щербакова, масштабний твір сучасного композитора Михайла Шуха «Святий Боже», Симфонія №8 Г. Малера, Меса для мішаного хору та подвійного квінтету духових — Ігоря Стравінського і Мессі №2 (e moll) — для мішаного хору, солістів та подвійного квінтету духових, Антон Брукнер-меса для квінтету духових та мішаного хору, Фелікс Менделсьсон-Бартольді —- II симфонія-кантата, Антоніо Вівальді — «Magnifikat» і «Gloria», Леонард Бернстайн — «Чічестерскіе псалми», Франц Шуберт-меса G-dur, Дж. Россіні — маленька месса «Soleneile» та багато іншого

Загалом про хор «Хрещатик» можна сказати наступне:


Слайд 5 Гран-Прі 7 Міжнародного хорового конкурсу в м. Слайго

Гран-Прі 7 Міжнародного хорового конкурсу в м. Слайго (Ірландія, 1994)Перша премія

(Ірландія, 1994)
Перша премія у фольклорній програмі на І конкурсі

ім. Ф. Мендельсона-Бартольді (Даупфеталь, Німеччина, 1996).
І премія у фольклорній програмі на І конкурсі ім.. Ф.Мендельсона-Бартольді у м. Даупфеталь (Німеччина, 1996 р.);
ІІ премія XXI Міжнародного конкурсу православної музики у м. Хайнувка (Польща, 2002 р.).
І премія конкурсу "Vocal Floriliege de Tour" у м. Тур (Франція, 2008)

Премії


Слайд 6 "Europatref" у м. Йорринг (Данія, 1996 р.);
"Art Sacre"

у м. Париж (Франція, 1996 р.);
"Riga Dimd" у м.

Рига (Латвія, 1997 р.);
Spotkania muzyczne" у м. Вельськ (Польща, 1998 р.);
ІІ Всеросійський конкурс ім.. А.Кошиця (Москва, 2000 р.);
Дні культури України в Росії (Москва, 2001 р.);
ІІІ Міжнародний хоровий фестиваль у м. Щецин (Польща, 2002 р.);
Міжнародний фестиваль церковної хорової музики у м. Сантандер (Іспанія, 2003 р.);
"Festival International de Musique Universitaire" (Франція, 2003 р.);
Фестиваль духовної музики у м.Ченстохова (Польща, 2004 р.);
XXV міжнародний хоровий фестиваль у м. Сантурці (Іспанія, 2004 р.);
"Ukrainska Wiosna" м. Познань (Польща, 2008 р.);
"Festivals en Confluence" у м. Берзенуа (Франція, 2008 р.);
"V Miedzynarodowiy Festiwal Muzycznego Trzesacz" м.Щецин (Польща, 2009 р.);
"Miedzynarodowiy Festiwal Muzyki Organowej Kameralnej w Kameniu Pomorskim" у м. Камень Поморські (Польща, 2009 р.).

Участь в міжнародних фестивалях


  • Имя файла: prezentatsіyapo-temі-hor-hreshchatik.pptx
  • Количество просмотров: 79
  • Количество скачиваний: 0