Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Моя майбутня професія “Педагог”

Содержание

ВступПрофесія – “Педагог” Учителем не кожен може бутиУчителем не кожен може бути, Не кожне серце вміє говорить... Учитель лише той, хто вміє чути, Окрилити, навчити і любить. Тендітну душу ласкою зігріти І добротою ниву засівать, Безмежно,
Моя майбутня професія найкращаВиконала:Студентка групи ФПД-11Садова Надія ВступПрофесія – “Педагог” Учителем не кожен може бутиУчителем не кожен може бути, Тисячі професій народжуються і вмирають. Та серед вічних професій учительська посідає особливе Яка різниця між педагогом та вчителем? Яка різниця між педагогом та вчителем? «Вчитель - це не професія. Вчитель - це покликання»«Якщо учитель має тільки Сучасне життя безупинно змінюється і з кожним роком у дітей з’являються нові Відмінними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись, неперервне За багатовікову історію людина нагромадила величезний досвід. Суспільство зацікавлене в тому, щоб Від педагогів вимагається багато чого: бути коректними, уважно ставитися до дітей, виявляти Що таке педагогіка? Що таке педагогіка? В першу чергу вихователь – це людина, яка постійно знаходиться поруч з Вихователь повинен багато знати і уміти. Перед ним стоїть непросте завдання – Вихователь не лише організовує роботу дитячого колективу в цілому, але особисті взаємини Отже, професія педагога вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних Основними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись, неперервне
Слайды презентации

Слайд 2 Вступ
Професія – “Педагог”
Учителем не кожен може бути

Учителем

ВступПрофесія – “Педагог” Учителем не кожен може бутиУчителем не кожен може

не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...


Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Н. Красоткіна

Слайд 3 Тисячі професій народжуються і вмирають. Та серед вічних

Тисячі професій народжуються і вмирають. Та серед вічних професій учительська посідає

професій учительська посідає особливе місце: вона початок усіх професій.

Змінюються умови й засоби виховання, та незмінним залишається головне призначення вчителя – навчити людину бути Людиною.

Сутність педагогічної діяльності вчителя

Наша праця – формування людини,

і це покладає на нас особливу,

ні з чим не зрівняну відповідальність.

В. О. Сухомлинський


Слайд 4 Яка різниця між педагогом та вчителем?

Яка різниця між педагогом та вчителем?

Слайд 5 Яка різниця між педагогом та вчителем?

Яка різниця між педагогом та вчителем?

Слайд 6 «Вчитель - це не професія. Вчитель - це

«Вчитель - це не професія. Вчитель - це покликання»«Якщо учитель має

покликання»

«Якщо учитель має тільки любов до справи, він буде

добрим учителем. Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий учитель.

Л.Н.Толстой


Слайд 7 Сучасне життя безупинно змінюється і з кожним роком

Сучасне життя безупинно змінюється і з кожним роком у дітей з’являються

у дітей з’являються нові інтереси та нові ідеали, але,

щоб здобути довіру та повагу у школярів, вчителю не обов’язково поділяти їх погляди, але знати про них просто необхідно. По-справжньому гарний педагог повинен проявляти максимальну делікатність у відносинах з дітьми, бути уважним до того, що їм подобається. Необхідно враховувати, що все сказане ним може сильно вплинути на інтелектуальний та духовний розвиток дитини. Н. К. Крупськая говорила: «Для хлопців ідеї невіддільні від особистості. Те, що говорить улюблений вчитель, сприймається зовсім інакше, ніж те, що говорить зневажувана чи чужа їм людина”. Тільки при правильних взаємовідносинах можна вчити і виховувати. Не лякати, не лестити та задобрювати, а зрозуміти та підібрати особливий ключик до кожного.

Слайд 8 Відмінними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання

Відмінними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись,

постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та

пошук нових методів викладання. Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки в перед, у ногу з часом. Творчий наставник завжди використовує у викладанні сучасні та цікаві методи та прийоми. Відвідування різноманітних семінарів, курсів та мастер-класів – ще одна складова цієї професії.

Викладання – це щоденна підготовка вчителя до уроків, підбір цікавого матеріалу, зацікавленість своїм предметом, додаткові знання та головне вміння легко та якісно донести їх до дітей.


Слайд 9 За багатовікову історію людина нагромадила величезний досвід. Суспільство

За багатовікову історію людина нагромадила величезний досвід. Суспільство зацікавлене в тому,

зацікавлене в тому, щоб відібрати з нього найцінніше, необхідне

для засвоєння молодим порколінням, щоб через засоби массової інформації, а головним чином через школу і вчителя. Трансформувати його у свідомості молоді. Призначення вчителя – бути ланкою у передаванні суспільного досвіду, сприяти соціальному прогресові.

На мою думку, викладання вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил, вчитель зобов’язаний бути дуже тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості та схильності у свого учня та допомогти їх розкрити. Учитель завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожен дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи, а головна задача вчителя - допомогти розкритись його здібностям.


Слайд 10 Від педагогів вимагається багато чого: бути коректними, уважно

Від педагогів вимагається багато чого: бути коректними, уважно ставитися до дітей,

ставитися до дітей, виявляти цікавість до своєї роботи, предмету.

На мою думку, сучасному вчителю необхідно володіти такими якостями як терпіння, інтелігентність, освіченість, тактовність, уважність, мобільність, ерудованість та стресовитривалість, мати почуття стилю, смаку, міри, на гарному рівня володіти технічними засобами та сучасними освітніми новинками.

Випадкові люди дуже рідко затримуються в цій професії. Я вважаю, що не кожна людина може бути вчителем, так як ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Тому важко переоцінити заслуги талановитого педагога, який відкриває перед дитиною двері у світ знань, впливає на формування його життєвої позиції та пріоритетів, закладає ґрунтовні основи його майбутнього.


Слайд 11 Що таке педагогіка?

Що таке педагогіка?

Слайд 12 Що таке педагогіка?

Що таке педагогіка?

Слайд 13 В першу чергу вихователь – це людина, яка

В першу чергу вихователь – це людина, яка постійно знаходиться поруч

постійно знаходиться поруч з дітьми: в групі, на прогулянці,

під час обіду і сну. Кожну хвилину і секунду він повинен неухильно стежити за їх добробутом та безпекою. Але на цьому не обмежуються його обов'язки. Крім цього, вихователь проводить розвиваючі заняття з дітьми, читає і розповідає їм казки, стежить за порядком і дисципліною у групі, веде різну групову документацію, приймає активну участь в організації та проведенні ранків.

Вихователь – це звучить прекрасно !



Слайд 14 Вихователь повинен багато знати і уміти. Перед ним

Вихователь повинен багато знати і уміти. Перед ним стоїть непросте завдання

стоїть непросте завдання – навчити дитину сприймати і розуміти

все прекрасне у світі: природу, музику, поезію. Вихователь повинен уміти шити, майструвати, грати і співати з дітьми. Вихователь завжди має бути цікавий для своїхдітей. Хоча би в одній галузі він повинен володіти якимись особливими даними, наприклад: бути відмінним спортсменом або хорошим співаком. Також йому треба дуже багато читати. Він має знатися на дитячій художній літературі.

Слайд 15 Вихователь не лише організовує роботу дитячого колективу в

Вихователь не лише організовує роботу дитячого колективу в цілому, але особисті

цілому, але особисті взаємини дітей між собою. Зовнішність вихователя

відіграє не останню роль у вихованні дітей. Вони дуже люблять, якщо вихователь привабливий, охайно одягнений і зачесаний, життєрадісний і веселий, має почуття гумору. Приємний зовнішній вигляд, м'яка манера звертання приваблюють не лише дітей, але і на батьків справляють гарне враження.

Перед вихователем стоїть нелегке завдання - будучи дорослою людиною, яка розвиває і навчає дітей, розуміти і відчувати дитячий світ, поєднувати в собі строгість і доброту, пошану до маленької людини і вимогливість. Адже діти такі різні! Одним подобається жити по правилах, за допомогою яких вони відчувають приналежність до світу дорослих, іншим же, навпаки, хочеться робити те, що не можна, - так вони відстоюють свою особистість. Тому вихователям потрібні терпіння і гнучкість мислення, щоб індивідуально й точно застосовувати знання педагогіки та психології.


Слайд 16 Отже, професія педагога вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати

Отже, професія педагога вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та

розумових, фізичних та духовних сил, вчитель зобов’язаний бути дуже

тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості та схильності у свого учня та допомогти їх розкрити. Учитель завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожен дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи, а головна задача вчителя - допомогти розкритись його здібностям.

Слайд 17 Основними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання

Основними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись,

постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та

пошук нових методів викладання. Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки в перед, у ногу з часом. Творчий наставник завжди використовує у викладанні сучасні та цікаві методи та прийоми.

Діяльність педагога має високу соціальну значущість і займає одне з центральних місць у державотворенні, формуванні національної свідомості і духовної культури українського суспільства


  • Имя файла: moya-maybutnya-profesіya-“pedagog”.pptx
  • Количество просмотров: 103
  • Количество скачиваний: 0