Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Молодіжні субкультури

Під терміном молодіжна субкультура розуміють систему цінностей, установок способів поведінки і життєвих стилів певної соціальної групи. 
Молодіжні субкультури Під терміном молодіжна субкультура розуміють систему цінностей, установок способів поведінки і життєвих Під терміном молодіжна субкультура розуміють систему цінностей, установок способів поведінки і життєвих Молодіжна субкультура є досить новим поняттям. Вона вперше з’явилася в Америці та Західній У кінці 50-х років в США з’явилися  робітники – попередники хіпі та панків. У Вчені вважають, що молодіжній субкультурі сучасності властиві такі риси: Переважно відпочинково-рекреативна спрямованість. Вестернізація Поза-інституційна культурна самореалізація. Дослідження довели, що відпочинок молоді здійснюється поза закладами відпочинку,
Слайды презентации

Слайд 2


Слайд 3 Під терміном молодіжна субкультура розуміють систему цінностей, установок

Під терміном молодіжна субкультура розуміють систему цінностей, установок способів поведінки і

способів поведінки і життєвих стилів певної соціальної групи. 


Слайд 5 Під терміном молодіжна субкультура розуміють систему цінностей, установок

Під терміном молодіжна субкультура розуміють систему цінностей, установок способів поведінки і

способів поведінки і життєвих стилів певної соціальної групи. 


Слайд 7 Молодіжна субкультура є досить новим поняттям. Вона вперше з’явилася

Молодіжна субкультура є досить новим поняттям. Вона вперше з’явилася в Америці та

в Америці та Західній Європі приблизно в 50-ті роки.

Ще в 40-ві роки молодь купляла ті ж самі речі. що і їхні старші батьки, танцювала у тих самих клубах, що і їхні батьки. У 50-ті роки країни Заходу вступають в етап економічного підйому. Виросли матеріальні статки батьків в вони стали виділяти своїм дітям більше грошей на кишенькові витрати. На це моментально відгукнулися підприємці, і як наслідок розширилася мережа молодіжних клубів, барів, виросли тиражі книг та журналів для молоді, в обіходь ввійшло поняття молодіжної моди. У кишенях молоді з’явилися гроші, які вони могли спокійно витрачати на подорожі, культурний відпочинок. Багато із молоді прагнули здобути вищу освіту, а це означає більш пізнє створення власної сім’ї і підвищення вимог до проведення відпочинку. Процес розвивався із надзвичайно великою швидкістю.

Слайд 9 У кінці 50-х років в США з’явилися  робітники

У кінці 50-х років в США з’явилися  робітники – попередники хіпі

– попередники хіпі та панків. У 60-ті Америку заполонила хвиля хіпі

– сотні тисяч учасників і мільйони тих, хто їм співчував. У 1968 році Францію потрясла хвиля студентських бунтів, а в 70-ті роки Німеччину заполонили "червоні бригади". Західні бізнесмени відчули зміни в суспільстві, і як наслідок ринок наповнився недорогими пластинками, магнітофонами, тобто розвинувся молодіжний шоу-бізнес.

Слайд 11 Вчені вважають, що молодіжній субкультурі сучасності властиві такі

Вчені вважають, що молодіжній субкультурі сучасності властиві такі риси: Переважно відпочинково-рекреативна

риси: Переважно відпочинково-рекреативна спрямованість. Поряд із комунікативною (спілкування один із

одним) відпочинок виконує в основному рекреативну функцію (більшість опитаних старшокласників та студентів зазначили, що під час відпочинку їхнє улюблене заняття – пасивний відпочинок), пізнавальна функція не реалізується зовсім, або в незначній степені. Рекреативні відпочинкові орієнтації підкріплюються змістом сучасних теле- і радіопередач.

Слайд 12 Вестернізація" (американізація) культурних потреб і інтересів. Цінності національної

Вестернізація

культури як класичної так і народної витісняються стереотипами масової

культури, які орієнтовані на поглиблення цінностей "американського способу життя" в його примітивному відтворенні. Пріоритет споживацьких орієнтацій. Споживацтво проявляється як в соціокультурному, так і в інших сферах життя. Слабка індивідуальність та винахідливість культури. Вибір тих чи інших культурних цінностей найчастіше пов’язаний із груповими стереотипами, а також із престижною ієрархією цінностей в неформальній групі спілкування. Групові стереотипи і ієрархія цінностей пов’язані із статевою належністю, рівнем освіти, місцем проживання, та навіть національністю.

Слайд 13 Поза-інституційна культурна самореалізація. Дослідження довели, що відпочинок молоді

Поза-інституційна культурна самореалізація. Дослідження довели, що відпочинок молоді здійснюється поза закладами

здійснюється поза закладами відпочинку, найчастіше поряд телевізора. Зазначу, що

сьогодні більшість молодіжних та підліткових телепередач є низькопробними. Відсутність етнокультурної само-ідентифікації. Це пов’язане із тим, що народна культура (традиції, звичаї, фольклор) більшість молоді сприймають як глибокий пережиток минулого.

  • Имя файла: molodіzhnі-subkulturi.pptx
  • Количество просмотров: 116
  • Количество скачиваний: 0