Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Літературно-художній журнал для дітеймолодшого та середньоговіку

Історія виникнення Перший номер журналу «Барвінок» для учнів початкових класів вийшов у січні 1928 року в м. Харкові. Називався він тоді «Жовтеня». Вже в перші роки свого існування журнал згуртував навколо себе кращі письменницькі сили. Тут друкувалися
Літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього віку Підготувала Пащенко ІринаСтудентка 42ПО групи Історія виникнення	Перший номер журналу «Барвінок» для учнів початкових класів вийшов у січні Перший номер «Жовтеня», «Барвінок» Відзнаки журналу «Барвінок»За цей час «Барвінок» встановив чимало рекордів:• є одним з Автори які друкувалися у журналі «Барвінок»	Навколо журналу постійно гуртуються молоді літературні сили Редактори журналу	З перших публікацій у “Барвінку” починався творчий шлях багатьох літераторів, які В гостях у «Барвінку»	Розділи: І. Ми любимо читатиІІ. Банк усіляких цікавинокІІІ. Перехрестя Рубрики журналу	Тематика рубрик сучасного „Барвінка” надзвичайно різноманітна: „Хто? Що? Як? Де? Коли?
Слайды презентации

Слайд 2 Історія виникнення
Перший номер журналу «Барвінок» для учнів початкових

Історія виникнення	Перший номер журналу «Барвінок» для учнів початкових класів вийшов у

класів вийшов у січні 1928 року в м. Харкові.

Називався він тоді «Жовтеня». Вже в перші роки свого існування журнал згуртував навколо себе кращі письменницькі сили. Тут друкувалися твори М. Трублаїні, О. Кобилянської, О. Донченка, А. Малишка, В. Сосюри, Н. Забіли, О. Іваненко.
У зв’язку з війною вихід журналу припиняється. Перший повоєнний номер для молодших школярів вийшов у м. Києві 1945 року під назвою «Барвінок».
З 1950 року і понині журнал виходить двома мовами – українською і російською. Всі ці роки журнал є надзвичайно популярним, його читають у десятках країн світу. А в Україні з журналом «Барвінок» виросло не одне покоління.


Слайд 3 Перший номер «Жовтеня», «Барвінок»

Перший номер «Жовтеня», «Барвінок»

Слайд 4 Відзнаки журналу «Барвінок»
За цей час «Барвінок» встановив чимало

Відзнаки журналу «Барвінок»За цей час «Барвінок» встановив чимало рекордів:• є одним

рекордів:
• є одним з найстаріших в Україні дитячих журналів;

вийшов найбільшою кількістю примірників;
• надрукував найбільшу кількість найцікавіших творів;
• надіслав читачам найбільшу кількість призів.
І саме за це журнал «Барвінок» нагороджений державними відзнаками: Почесною Грамотою Президії Верховної Ради УРСР (1978 р.); Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (2003 р.) та став переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще видання для дітей у 2007 році.
У 2001 році журнал «Барвінок» заснував іменні стипендії для своїх читачів. Вже понад 70 юних читачів з усіх куточків України отримують щомісячні стипендії від редакції журналу. Стати стипендіатом може кожен читач. Треба лише виконати певні умови.


Слайд 6 Автори які друкувалися у журналі «Барвінок»
Навколо журналу постійно

Автори які друкувалися у журналі «Барвінок»	Навколо журналу постійно гуртуються молоді літературні

гуртуються молоді літературні сили — М. Трублаїні, О. Копиленко,

О. Донченко та ін. у 20—30-ті рр., такі відомі майстри слова, як Д. Білоус, В. Нестайко, В. Кава, А. Костецький, В. Довжик, Г. Почепцов – у 60–90-ті рр., Г. Малик, І. Січовик, М. Пономаренко, Л. Мовчун – у наші дні.
За 86 років у “Барвінку” виступив майже весь цвіт української літератури ХХ ст., усі письменницькі покоління. Спеціально написати для нього вважали своїм обов’язком П. Тичина, М. Рильський, М. Стельмах, В. Сосюра, А. Малишко, О. Вишня, Ю. Яновський, П. Усенко та ін. Пізніше — Л. Костенко, Д. Павличко, М. Вінграновський, І. Драч, Б. Олійник, Є. Гуцало, В. Близнець, Григір Тютюнник, В. Шевчук.

Слайд 7 Редактори журналу
З перших публікацій у “Барвінку” починався творчий

Редактори журналу	З перших публікацій у “Барвінку” починався творчий шлях багатьох літераторів,

шлях багатьох літераторів, які згодом уславили рідне письменство. Тут

побачили світ твори, що понад півстоліття були хрестоматійними. Низка їх входить до шкільних підручників і збірників новітнього часу. У 80-ті рр. засновані літературна премія ім. О. Копиленка, студія “Первоцвіт”.
Головними редакторами журналу були відомі письменники — Н. Забіла, О. Іваненко, Б. Чалий, А. Давидов, В. Моруга. З 1989 р. його очолює В. Воронович.

Слайд 8 В гостях у «Барвінку»
Розділи:
І. Ми любимо читати
ІІ.

В гостях у «Барвінку»	Розділи: І. Ми любимо читатиІІ. Банк усіляких цікавинокІІІ.

Банк усіляких цікавинок
ІІІ. Перехрестя веселих забав
IV. Школа гарних манер
Кожний

розділ містить статті з журналів, які висвітлюють ці теми.
Журнал «Барвінок» прагне широкого і тісного зв’язку з педагогами і бібліотекарями. І намагається відшукати такі матеріали, які вони зможуть використати на уроках та в позаурочний час.
Цікаві матеріали пізнавального змісту можна знайти в рубриках «Банк усіляких цікавинок», «З торбинки дядечка Запитальника», «Балакучий Мотя».
Це своєрідна країна зі своїм президентом, парламентом, де діти самі визначають, що для них найцікавіше.



  • Имя файла: lіteraturno-hudozhnіy-zhurnal-dlya-dіteymolodshogo-ta-serednogovіku.pptx
  • Количество просмотров: 98
  • Количество скачиваний: 0