Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Навігація

Глобальна система позиціонування (ГСП) – це радіонавігаційна супутникова система для визначення місцезнаходження стаціонарних і мобільних об’єктів в трьох світових координатах (довгота, ширина, висота) з точністю в межах кількох десятків метрів. Сьогодні область застосування системи глобального позиціонування
Супутникова навігації у сільскому господарстві Виконав студент групи 44МстБезверхий А.Д. Глобальна система позиціонування (ГСП) – це радіонавігаційна супутникова система для визначення місцезнаходження GPS – це навігаційна система, що заснована на використанні радіосигналів, створена і Точність GPS і фактори, що на неї впливаютьгодинник, встановлений на супутнику;орбіту GLONASS (Глобальна Навігаційна Супутникова Система) - російська глобальна навігаційна супутникова система подібна ГАЛІЛЕО (англ. GALILEO) – проект супутникової системи навігації Європейського Союзу (EU) та Європейського BEIDOU (БЭЙДОУ) Супутникова навігаційна система БЭЙДОУ – китайська супутникова система навігації, що IRNSS (англ. Indian Regional Navigation Satellite System) – індійська регіональна супутникова система QUASI-ZENITH Satellite System (QZSS, Квазі-зенітна супутникова система) – проект регіональної трьохсупутникової системи Отже ознайомившись з системи глобального позиціонування, ми можемо зробити висновок що вони Дякую за увагу
Слайды презентации

Слайд 2 Глобальна система позиціонування (ГСП) – це радіонавігаційна супутникова

Глобальна система позиціонування (ГСП) – це радіонавігаційна супутникова система для визначення

система для визначення місцезнаходження стаціонарних і мобільних об’єктів в

трьох світових координатах (довгота, ширина, висота) з точністю в межах кількох десятків метрів. Сьогодні область застосування системи глобального позиціонування досить обширна. Все частіше приймачі вбудовують в мобільні телефони та комунікатори, в транспортні засоби, годинники і навіть в собачі нашийники.


Слайд 3 GPS – це навігаційна система, що заснована на

GPS – це навігаційна система, що заснована на використанні радіосигналів, створена

використанні радіосигналів, створена і керована міністерством оборони США. Першочергово

система створювалась для забезпечення навігації збройних сил США в любій точці світу, проте зараз ГСП використовується в індустрії, промисловості, сільському господарстві та інших мирних цілях.

Слайд 4 Точність GPS і фактори, що на неї

Точність GPS і фактори, що на неї впливаютьгодинник, встановлений на

впливають
годинник, встановлений на супутнику;
орбіту супутника;
атмосферу Землі;
багатопроменеве поширення сигналу;
GPS-приймачі.


Слайд 5 GLONASS
(Глобальна Навігаційна Супутникова Система) - російська глобальна

GLONASS (Глобальна Навігаційна Супутникова Система) - російська глобальна навігаційна супутникова система

навігаційна супутникова система подібна до системи GPS в багатьох

відношеннях. GLONASS управляється космічним агентством уряду Російської Федерації. Перший супутник системи GLONASS був запущений 12 жовтня 1982 року. Система офіційно оголошена повністю працездатною 24 вересня 1993 року.


Слайд 6 ГАЛІЛЕО (англ. GALILEO) – проект супутникової системи навігації Європейського

ГАЛІЛЕО (англ. GALILEO) – проект супутникової системи навігації Європейського Союзу (EU) та

Союзу (EU) та Європейського космічного агентства (ESA), - як

альтернатива американській системі GPS та російській ГЛОНАСС. Проект названий в честь Італійського астронома Галілео Галілея.
Європейська система призначена для вирішення навігаційних завдань для будь-яких рухомих об'єктів з точністю менше одного метра. Крім країн європейського співтовариства, досягнуті домовленості на участь у проекті з державами - Китай, Ізраїль, Південна Корея й Україна. Крім того, ведуться переговори з представниками Аргентини, Австралії, Бразилії, Чилі, Індії, Малайзії та Росії.



Слайд 7 BEIDOU (БЭЙДОУ)
Супутникова навігаційна система БЭЙДОУ – китайська

BEIDOU (БЭЙДОУ) Супутникова навігаційна система БЭЙДОУ – китайська супутникова система навігації,

супутникова система навігації, що складається з двох окремих груп

супутників. Перша група Бэдоу-1, офіційно названа як Експериментальна супутникова навігаційна система, що була запущена в 2000 році в обмеженому тестовому режимі і складалася лише з трьох супутників. Друга група Бэйдоу-2, також відома як COMPASS, знаходиться в стадії створення, яке передбачається завершити до 2020 року.


Слайд 8 IRNSS (англ. Indian Regional Navigation Satellite System) –

IRNSS (англ. Indian Regional Navigation Satellite System) – індійська регіональна супутникова

індійська регіональна супутникова система навігації, що розвивається, проект якої

у 2008 році був прийнятий до реалізації урядом Індії. Розробка здійснюється Індійською організацією космічних досліджень (ІSRO). Система забезпечує тільки регіональне покриття самій Індії і частин суміжних держав.


Слайд 9 QUASI-ZENITH Satellite System (QZSS, Квазі-зенітна супутникова система) –

QUASI-ZENITH Satellite System (QZSS, Квазі-зенітна супутникова система) – проект регіональної трьохсупутникової

проект регіональної трьохсупутникової системи синхронізації часу і одна з

систем диференціальної корекції для GPS, сигнали якої доступні в Японії. Спочатку Японська QZSS була задумана в 2002 році як комерційна система з набором послуг для рухомого зв'язку, мовлення та широкого використання для навігації в Японії та сусідніх районах Південно-Східної Азії. Супутники знаходяться на високій еліптичній орбіті "Тундра". Такі орбіти дозволяють супутнику триматися більше 12 годин в день з кутом піднесення більше 70° (тобто більшу частину часу супутник знаходиться практично в зеніті). Цим і пояснюється термін «quasi-zenith», тобто «той, що знаходиться в зеніті», який дав назву системі.

Орбіта навігаційної системи QZSS


Слайд 10 Отже ознайомившись з системи глобального позиціонування, ми можемо

Отже ознайомившись з системи глобального позиціонування, ми можемо зробити висновок що

зробити висновок що вони вже охопила величезну сферу людських

інтересів, а також використовується повсюди, і на цьому їхній розвиток ще не закінчується. Величезне використання даної техноглогії, в новітніх розробках роблять її однією з найбільш затребуваних на ринку. У майбутньому ми можемо очікувати від даної технології її здешевлення, мінімізації розмірів пристроїв, а також досягнені максимальної точності.

  • Имя файла: navіgatsіya.pptx
  • Количество просмотров: 149
  • Количество скачиваний: 0