Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему НІМЕЧЧИНА (1945-1990)

Наслідки війни  На той час, як 7 мільйонів полонениях і в'язнів концтаборів залишили Німеччину, більше 10-ти мільйонів німецькомовних біженців повернулись зі Східної Європи, де умови життя були значно жорсткішими. Багатьох німецьких військовополонених було залучено до примусової праці на користь
НІМЕЧЧИНА (1945-1990) Наслідки війни    На той час, як 7 мільйонів полонениях і Розділ Німеччини   Німеччину було позбавлено воєнних здобутків, а її східні    Інша держава — Німецька Демократична Республіка (Східна Німеччина) була значно меншою за розмірами Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина     Після окупації Німеччини саме західна її Німецька Демократична Республіка        Схі́дна Німе́ччина-соціалістична німецька Розвиток та стагнація  Разом із досягненнями канцлера Конрада Аденауера з налагодження мирних відносин Східна Німеччина переживала стагнацію, адже її економіка, керована за соціалістичними Об'єднання Німеччини   Приєднання НДР і Західного Берліну до .Відбулося 3 жовтня 1990 року.   Після перших багатопартійних виборів
Слайды презентации

Слайд 2 Наслідки війни 
На той час, як

Наслідки війни   На той час, як 7 мільйонів полонениях і

7 мільйонів полонениях і в'язнів концтаборів залишили Німеччину, більше 10-ти мільйонів

німецькомовних біженців повернулись зі Східної Європи, де умови життя були значно жорсткішими. Багатьох німецьких військовополонених було залучено до примусової праці на користь країн, спустошених Німеччиною у ході війни. Крім того, у якості компенсації до цих країн було вивезено частину промислового обладнання.

Слайд 3 Розділ Німеччини
Німеччину було позбавлено воєнних

Розділ Німеччини  Німеччину було позбавлено воєнних здобутків, а її східні

здобутків, а її східні території було передано Польщі і Радянському Союзу. Холодна війнарозколола

Німеччину між союзниками на заході і соціалістами на сході. Німці мали обмежені права в управлінні країною аж до 1949, коли утворилося дві держави; Федеративна Республіка Німеччина (Західна Німеччина), що стала на шлях парламентської демократії з капіталістичною системою, вільним віросповіданням і профспілками.

Слайд 4   Інша держава — Німецька Демократична Республіка (Східна Німеччина) була

  Інша держава — Німецька Демократична Республіка (Східна Німеччина) була значно меншою за розмірами

значно меншою за розмірами і керувалася за принципами сталінської

тоталітарної системи з комуністичним керівництвом, призначеним Йосипом Сталіним задля включення її у сферу впливу Радянського Союзу.

Слайд 5 Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина 
Після окупації

Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина   Після окупації Німеччини саме західна її частина

Німеччини саме західна її частина отримала шанс на встановленнядемократії.

Представники трьох земельних парламентів окупаційних зон Німеччини — американської, британської та французької — розробили у 1948-49 на парламентській раді в Бонні конституцію, згідно з якою новостворена німецька держава мала стати дієвою парламентською демократією з широкими владними позиціями федерального канцлера, якого позбавляли повноважень лише через «конструктивний вотум недовіри», та федеральним президентом з обмеженими компетенціями. На відміну від Веймарської республіки, у ФРН не передбачалося конкурентного законодавства від народу, а відвертих противників демократії Конституція позбавляла основних прав, а партії, ворожі Конституції, заборонялися Федеральним конституційним судом. Підвалини держави були закріплені таким чином, що їх не можна було змінити навіть конституційною більшістю, що робило відхід від демократії неможливим. 20 вересня 1949на території західних окупаційних зон була утворена Федеративна Республіка Німеччина (ФРН).

Слайд 6 Німецька Демократична Республіка
 

Німецька Демократична Республіка     Схі́дна Німе́ччина-соціалістична німецька держава, утворена 7

Схі́дна Німе́ччина-соціалістична німецька держава, утворена 7 жовтня 1949 року на території, підконтрольній СРСР (в

тому числі, радянський сектор Берліна). Проіснувала до об’єднання Німеччини 3 жовтня 1990 р.

До 1952 року до складу НДР входили столиця східний Берлін і п'ять німецьких земель Мекленбург-Передня Померанія (у 1947 році перейменована у Мекленбург), Бранденбург, Саксонія-Анхальт, Тюрінгія, Саксонія.
Округи НДР
Після адміністративної реформи 1952 року п'ять земель були скасовані і на їх місті було отворено 14 округів що називалися за іменами їх адміністративних центрів: (I) Росток, (II) Нойбранденбург, (III) Шверін, (IV) Потсдам, (V) Франкфурт-на-Одері, (VI) Магдебург, (VII) Котбус, (VIII) Галле, (IX) Лейпциг, (X) Ерфурт, (XI) Дрезден, (XII) Карл-Маркс-Штадт (Хемніц до 1953 року і знову в 1990) (XIII) Гера і (XIV) Зуль; Східний Берлін був виділений у окремий округ у 1961 році.
Землі були поділені на округи наступним чином: Мекленбург був розділений на округи Росток, Шверін, і Нойбранденбург; Бранденбург (до складу якого входив Берлін) був розділений на округи Потсдам, Франкфурт (на Одері) і Котбус; Саксонія-Ангальт була розділена на округи Галле і Магдебург; Тюрінгія була розділена на округи Ерфурт, Гера і Зуль; і Саксонії була розділена на округи Лейпциг, Дрезден і Карл-Маркс-Штадт.


Слайд 7 Розвиток та стагнація
Разом із досягненнями канцлера Конрада

Розвиток та стагнація Разом із досягненнями канцлера Конрада Аденауера з налагодження мирних відносин

Аденауера з налагодження мирних відносин з Францією, Ізраїлем і Сполученими Штатами, вступом до НАТО і згодом

до ЄС, Західна Німеччина, завдяки «економічному диву» 1950 року, стала країною з найшвидшими темпами розвитку в Європі.

Конрад Аденауер


Слайд 8 Східна Німеччина переживала стагнацію, адже її

Східна Німеччина переживала стагнацію, адже її економіка, керована за соціалістичними

економіка, керована за соціалістичними принципами, була залежна від Радянського

Союзу; секретна поліція (Штазі) жорстко контролювала повсякденне життя, а Берлінська стіна(зведена 1961 року) зупинила стабільний потік біженців на захід.

  • Имя файла: nІmechchina-1945-1990.pptx
  • Количество просмотров: 130
  • Количество скачиваний: 0