Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему розмноження та розвиток

Розмноженняфізіологічна функція, необхідна для збереження людини як біологічного виду. Процес розмноження у людини починається з запліднення, тобто з моменту проникнення чоловічої статевої клітини (сперматозоїда) в
розмноження та розвитокВиконав учень 9 класуКременчуцький спеціалізованої школи інтернату |-||| ступенів №21З Розмноженняфізіологічна Спермотозойд і яйцеклітина Розвиток дитини Розвиток плоду у перші 2-4 тижніДругий тиждень В організмі жінки відбуваються практично Розвиток плоду у 5-8 тижнівП'ятий тиждень На цьому тижні зародок зазнає значних Розвиток плоду у 9-13 тижнівДев'ята тиждень Довжина малюка від тім'я до крижів Розвиток плоду у 14-18 тижнівЧотирнадцята тиждень Довжина від тім'я до крижів -12,5 Розвиток плоду у 19-23 тижнівДев'ятнадцятий тиждень Зростання триває. На цьому тижні плід Розвиток плоду у 24-28 тижнівДвадцять четвертий тиждень Довжина від тім'я до крижів Розвиток плоду у 29-33 тижнівДвадцять дев'ятий тиждень Довжина від тім'я до крижів Розвиток плоду у 34-39 тижнівТридцять четвертий тиждень Довжина від тім'я до крижів Розвиток плоду у 40-42 тижнівСорокова тиждень Народження дитини на терміні 38-40 тижнів Дякую за увагуДякую за увагу
Слайды презентации

Слайд 2

Розмноженняфізіологічна функція, необхідна для збереження

Розмноження
фізіологічна функція, необхідна для збереження людини

як біологічного виду. Процес розмноження у людини починається з запліднення, тобто з моменту проникнення чоловічої статевої клітини (сперматозоїда) в жіночу статеву клітину (яйцеклітину). Злиття ядер цих двох клітин - початок формування нового індивіда. Людський зародок розвивається в матці жінки під час вагітності, яка триває 265-270 днів. В кінці цього періоду матка починає мимоволі ритмічно скорочуватися, скорочення стають все сильніше і частіше; амниотический мішок (плодовий міхур) розривається і, нарешті, через піхву «виганяється» зрілий плід - народжується дитина. Незабаром відходить і плацента . Весь процес, починаючи з скорочень матки і кінчаючи вигнанням плоду і посліду, називається пологами.

Слайд 3 Спермотозойд і яйцеклітина

Спермотозойд і яйцеклітина

Слайд 4 Розвиток

Розвиток дитини

дитини


Слайд 5 Розвиток плоду у перші 2-4 тижні
Другий тиждень

Розвиток плоду у перші 2-4 тижніДругий тиждень В організмі жінки відбуваються

В організмі жінки відбуваються практично одночасно два важливих біологічних

циклу : овуляція - поява зрілої яйцеклітини, готової до запліднення; а в ході ендометріческого циклу стінка матки готується для імплантації заплідненої клітини.
Обидва циклу тісно пов'язані один з одним, тому що ендометріческіе зміни регулюються гормонами, які виділяються в яєчнику.

Третій тиждень

Яйцеклітина і сперматозоїд зустрілися в матковій трубі. В результаті їх злиття утворилася зигота - перша і найголовніша клітина майбутньої дитини. Всі наступні 100 000 000 000 000 клітин його організму є дочками зиготи! Через три доби після запліднення зародок складається з 32 клітин і за формою схожий на ягоду шовковиці. До кінця цього тижня число клітин зросте до 250, форма буде нагадувати порожню кульку з діаметром 0,1 - 0,2 мм.

Четвертий тиждень

Плід знаходиться на ранній стадії розвитку-його зростання може становити від 0,36 до 1 мм. Імплантована бластоциста занурилася глибше в слизову оболонку матки, і почала формуватися амніотична порожнина. Тут надалі буде з'явиться плацента і судинна мережа, що містить материнську кров.

Слайд 6 Розвиток плоду у 5-8 тижнів
П'ятий тиждень

На

Розвиток плоду у 5-8 тижнівП'ятий тиждень На цьому тижні зародок зазнає

цьому тижні зародок зазнає значних змін. По-перше, змінюється його

форма - тепер маля вже не схоже на плоский диск, а більше нагадує циліндрик довжиною 1,5 - 2,5 мм. Зараз лікарі назвали б малюка ембріоном - на цьому тижні почне битися серце!

Шостий тиждень

Стрімко розвиваються зачатки мозку і кінцівок. Головка приймає знайомі обриси, з'являються очі, вушка. Усередині самого плоду формуються найпростіші версії внутрішніх органів: печінки, легенів та ін

Сьомий тиждень

На цьому ж терміні вагітності формується внутрішнє вухо немовляти, розвивається зовнішнє вухо, оформляються щелепи, з'являються зачатки зубів. Малюк підріс - його довжина становить 7 - 9 мм, але, найголовніше - малюк починає ворушитися!

Восьмий тиждень

Маля вже зовсім став схожий на дорослу людину. Серце б'ється, шлунок виробляє шлунковий сік, починає функціонувати нирки. М'язи скорочуються під впливом імпульсів, що надходять від мозку. По крові дитини можна визначити його Rh-приналежність. Сформувалися пальці і суглоби. Особа малюка набуває власних рис, міміка починає відображати те, що відбувається в навколишньому його середовищі. Тіло дитини реагує на дотик.

Слайд 7 Розвиток плоду у 9-13 тижнів
Дев'ята тиждень

Довжина

Розвиток плоду у 9-13 тижнівДев'ята тиждень Довжина малюка від тім'я до

малюка від тім'я до крижів складає приблизно 13-17 мм,

вага - близько 2 м. Йде інтенсивний розвиток головного мозку - на цьому тижні починається формування мозочка.

Десята тиждень

Довжина малюка від тім'я до крижів складає приблизно 27 - 35 мм, вага - близько 4 м. Закладено генеральні параметри тіла, пальчики вже відособлені, з'являється смаковий сосочок мови і зубні зачатки. Хвостика вже немає (він зникає на цьому тижні), мозок продовжує розвиватися. Серце ембріона теж вже сформувалося.

Одинадцята тиждень

Довжина від тім'я до крижів складає приблизно 55 мм, вага - близько 7 м. Починає працювати кишечник, здійснюючи скорочення, нагадують перистальтику. Цей тиждень знаменує собою кінець ембріонального періоду: відтепер майбутня дитина називається плодом.

Дванадцятий тиждень

Довжина від тім'я до крижів складає приблизно 70-90 мм. Вага - близько 14-15 г. Печінка маляти вже починає виробляти жовч.

Тринадцята тиждень

Довжина від тім'я до крижів - 10,5 см. Вага - приблизно 28,3 р. Сформувалися всі двадцять молочних зубів.

Слайд 8 Розвиток плоду у 14-18 тижнів
Чотирнадцята тиждень

Довжина

Розвиток плоду у 14-18 тижнівЧотирнадцята тиждень Довжина від тім'я до крижів

від тім'я до крижів -12,5 - 13 см. Вага

- приблизно 90 - 100 г. Цей тиждень - важлива для внутрішніх органів. Щитовидна залоза досить сформувалася, щоб виробляти гормони. У хлопчика з'являється простата, у дівчаток яєчники опускаються з черевної порожнини в тазостегнову область.

П'ятнадцятий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - 93-103 мм. Вага - близько 70 м. На голові малюка з'являється волосся.

Шістнадцята тиждень

Довжина від тім'я до крижів - 16 см. Вага - близько 85 г. З'являються брови і вії, дитина вже тримає голівку прямо.

Сімнадцята тиждень

Довжина від тім'я до крижів - 15-17 см. Вага - близько 142 р. Жодних нових структур на цьому тижні не сформувалося. Зате маля вчиться користуватися всім, що у нього є.

Вісімнадцятий тиждень

Загальна довжина маляти - вже 20,5 см. Вага - майже 200 грамів. Триває зміцнення кісток плоду. Сформовано фаланги пальців рук і ніг.

Слайд 9 Розвиток плоду у 19-23 тижнів
Дев'ятнадцятий тиждень

Зростання

Розвиток плоду у 19-23 тижнівДев'ятнадцятий тиждень Зростання триває. На цьому тижні

триває. На цьому тижні плід важить вже близько 230

грамів. Якщо у Вас дівчинка, то вона вже має примітивні яйцеклітини в своїх яєчниках. Сформувалися вже зачатки постійних зубів, які розташовуються глибше зачатків молочних зубів.

Двадцятий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 25 см. Вага - близько 283-285 р. Утворюється первородне мастило - біле жироподібних речовин, що захищає шкіру дитини в матці

Двадцять перший тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 25 см. Вага - близько 360-370 г. Плід вільно переміщається усередині матки. Травний тракт вже здатний відокремлювати від проковтуваної дитиною амніотичної рідини воду і цукру і пропускати її волокнистий вміст аж до прямої кишки.

Двадцять другий тиждень

Вага плоду - приблизно 420 грамів, а довжина - 27,5 сантиметрів. Плід продовжує рости і готувати себе до життя поза маткою.

Двадцять третій тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 30 см. Вага - близько 500-510 г . Дитина продовжує заковтувати невеликі кількості навколишнього рідини і виводити її з організму у вигляді сечі, дитина накопичує меконій (первородний кал).

Слайд 10 Розвиток плоду у 24-28 тижнів
Двадцять четвертий тиждень

Розвиток плоду у 24-28 тижнівДвадцять четвертий тиждень Довжина від тім'я до

Довжина від тім'я до крижів - близько 29-30 см.

Вага - близько 590 - 595 р. У шкірі утворюються потові залози. Шкіра дитини потовщується.

Двадцять п'ятий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 31 см. Вага - близько 700-709 р. Продовжується інтенсивне зміцнення кістково-суглобової системи. Стать дитини вже остаточно визначився. Яєчка у хлопчика починають опускатися в мошонку, а у дівчаток оформляється піхву.

Двадцять шостий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 32,5-33 см. Вага - близько 794 - 800 р. На цьому тижні дитина вже потроху починає відкривати очі. До цього часу вони майже повністю сформувалися.

Двадцять сьомий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 34 см. Вага - приблизно 900 г. Шкіра Вашої дитини дуже зморщена через плавання в амніотичній рідини. З цього тижня шанси дитини вижити у разі передчасних пологів складають 85%.

Двадцять восьмий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 35 см. Вага - приблизно 1000 р. Тепер малюк користується всім набором почуттів: зором, слухом, смаком, дотиком. Його шкіра ущільнюється (товщає) і стає більше схожа на шкіру новонародженого.

Слайд 11 Розвиток плоду у 29-33 тижнів
Двадцять дев'ятий тиждень

Розвиток плоду у 29-33 тижнівДвадцять дев'ятий тиждень Довжина від тім'я до

Довжина від тім'я до крижів - близько 36-37 см.

Вага - приблизно 1150 - 1160 р. Дитина починає регулювати свою власну температуру, і його кістковий мозок повністю відповідає за виробництво червоних кров'яних тілець крові. Дитина мочиться біля півлітра сечі в амніотичну рідину щодня.

Тридцята тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 37,5 см. Вага - приблизно 1360 - 1400 г . Дитина вже починає тренувати свої легені, ритмічно піднімаючи грудну клітку, що іноді призводить до потрапляння навколоплідної рідини не в те горло, викликаючи гикавку.

Тридцять перший тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 38-39 см. Вага - приблизно 1500 р. У альвеолярних мішечках з'явився шар епітеліальних клітин, що виділяють сурфактант. Це поверхнево-активна речовина розпрямляє легені, дозволяючи дитині втягувати в себе повітря і дихати самостійно. Через збільшення підшкірної жирової клітковини, шкіра малюка здається не червоною, як раніше, а рожевою.

Тридцять другий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 40 см. Вага - приблизно 1700 р. У малюка утворюється підшкірно-жирова клітковина, ручки і ніжки стають пухкими. Відбувається закладка імунної системи: маля починає отримувати від матері імуноглобуліни і інтенсивно утворювати антитіла, які захистять його в перші місяці життя. Об'єм навколоплідних вод, що оточують дитину, складає один літр. Кожні три години вони повністю оновлюються, тому малюк завжди "плаває" в чистій воді, яку можна безболісно ковтати.

Тридцять третій тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 42 см. Вага - приблизно 1800 р. До цього часу дитина вже розвернувся головкою вниз: він готується до народження.

Слайд 12 Розвиток плоду у 34-39 тижнів
Тридцять четвертий тиждень

Розвиток плоду у 34-39 тижнівТридцять четвертий тиждень Довжина від тім'я до

Довжина від тім'я до крижів - близько 42 см.

Вага - приблизно 2000 р. Волосся на голові дитини стало значно густішим, дитина вже майже скинула зародковий пушок, а ось шар первородного мастила стає ще ряснішим.

Тридцять п'ятий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 45 см. Вага - приблизно 2215 - 2220 р. На цьому тижні нігті дитини вже доросли до самого краю пальчиків. Триває відкладання жирової клітковини, особливо в околоплечевой області: плічки у немовляти стають круглими і м'якими. Пушок-лануго поступово сходить з нього.

Тридцять шостий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 45-46 см. Вага - приблизно 2300 р. З дев'ятий місяці вагітності маля щодня додає у вазі від 14 до 28 г на день. У його печінці накопичується залізо, яке буде допомагати кровотворенню в перший рік життя на землі.

Тридцять сьомий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 48 см. Вага - приблизно 2800 Відкладення жиру продовжують накопичуватися із швидкістю 14 грамів в день, а утворення мієлінової шару деяких нейронів головного мозку тільки ще починається (воно продовжиться після народження).

Тридцять восьмий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 50 см. Вага - приблизно 2900 г. Дитя додає тепер по 28 грам на день. Зазвичай в 38 тижнів його голівка опускається до входу в малий таз.

Тридцять дев'ятий тиждень

Довжина від тім'я до крижів - близько 50 см. Вага - приблизно 3000 г . Нігті на ногах відросли повністю.

Слайд 13 Розвиток плоду у 40-42 тижнів
Сорокова тиждень

Народження

Розвиток плоду у 40-42 тижнівСорокова тиждень Народження дитини на терміні 38-40

дитини на терміні 38-40 тижнів є нормою. До цього

часу звичайна довжина новонародженого - 48-51см, а середня вага 3000-3100 грамів.

Сорок перша і сорок другий тиждень

Лише десять відсотків жінок доходять до такого терміну. Для малюка це абсолютно нешкідливо - він лише додає у вазі.

  • Имя файла: rozmnozhennya-ta-rozvitok.pptx
  • Количество просмотров: 89
  • Количество скачиваний: 0
- Предыдущая ОИМ