Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Розвиток космонавтики в Україні

Розвиток космонавтики в Україні Однією з найперспективніших галузей України нині с авіацій-­ на промисловість. Вона налічує 43 підприємства, на яких працює близько 100 тис. людей. Далеко за межа­ми країни відомі авіа­ційні конструкторські бюро — АНТК ім.
Розвиток космонавтики в Україні Розвиток космонавтики в Україні Однією з найперспективніших галузей України нині с авіацій-­ Україна — визна­на в світі космічна Україна — космічна держава Україна — космічна держава. Багато зробили її ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСТРУКТОР КОСМІЧНИХ КОРАБЛІВ   Щоб розрахунки і формули втілилися в Українські вчені та космонавти
Слайды презентации

Слайд 2 Розвиток космонавтики в Україні
Однією з найперспективніших галузей

Розвиток космонавтики в Україні Однією з найперспективніших галузей України нині с

України нині с авіацій-­ на промисловість. Вона налічує 43 підприємства,

на яких працює близько 100 тис. людей. Далеко за межа­ми країни відомі авіа­ційні конструкторські бюро — АНТК ім. Антонова (Київ), «Про­грес», ім. Івченка (За­поріжжя), авіабудівні заводи Києва та Харкова, «Мотор-Січ» (Запоріжжя) та інші. Їхніми зусиллями створені унікальні крилаті машини: реактивні пасажирські літаки Ан-140 та Ан-148, транс­портні літаки Ан-225, названий «Мрією», та Ан-124 — «Руслап». Літак полярної авіації Ан-74 та багато інших.







Військово-трапаюртний літак
«Руслан».1982р.
19 листопада 1997 року у складі міжнародного екіпажу на борту американського космічного корабля «Колумбія» на навколоземну орбіту вперше вирушив громадянин незалежної

Слайд 3 Україна —

Україна — визна­на в світі космічна держава. .

визна­на в світі космічна держава.
. Вона входить до п'яти

провідних країн на ринку кос­мічних
послуг і техно­логій. До української ракетно-космічної га­лузі входять 40 під­приємств. Провідним центром серед них є всесвітньо відоме конструкторське бюро «Південне» та виробниче об'єднання «Півден­ний машинобудівний завод» у Дніпропетровську. Там створю­ють та серійно виробляють ракети-носії, космічні апарати, системи управління, орієнтації і траєкторних вимірювань. Ве­ликими досягненнями україн­ських фахівців стало створення космічних апаратів «Січ-1», «Океан-0», «АУОС», ракето­носіїв «Зеніт З SL», «Дніпро», «Циклон-1» та «Мікрон».
Досягнення України в ракетно-космічній галузі дозволили їй разом із США, Росією та Норвегією взяти участь у спільному міжнародному проекті «Морський старт» для запуску в Тихому океані космічних супутників різного призначення. Крім того, наша країна бере участь у міжнародних проектах створення орбітальних станцій «Альфа» та «Мир», у програмі «Глобастер», яка передбачає запуск 36 супутників за допомогою українських «Зенітів».

Слайд 4 Україна — космічна держава
Україна — космічна

Україна — космічна держава Україна — космічна держава. Багато зробили

держава. Багато зробили її вчені щодо розвит­ку світової космічної

науки. Зокрема, на Південному машино­будівному заводі в Дніп­ропетровську сконст­руйовано і виготовлено понад 400 штучних су­путників землі. Вели­кий внесок в освоєн­ня космічного просто­ру зробили такі видатні вчені країни, як С. Корольов, В.Челомей. М. Янгель, Ю. Кондратюк, В. Уткін.
Україна має півстолітній досвід космічної діяльності. Україна буде активним учасником реалізації космічної політики Європи.

Слайд 5 ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСТРУКТОР КОСМІЧНИХ КОРАБЛІВ
Щоб розрахунки

ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСТРУКТОР КОСМІЧНИХ КОРАБЛІВ  Щоб розрахунки і формули втілилися в

і формули втілилися в реальні космічні апарати, щоб людина

змог­ла справді відірватися від землі і вийти у космічний простір, мав прийти генеральний конструктор космічних кораблів - людина надзвичайної енергії, творчого й організа­ційного хисту, який координував би роботу величезних колективів, що створювали ра­кетно-космічні системи. конструкто­ром був Сергій Павлович Корольов. Ми можемо пишатися - за походженням він наш земляк. Народився у 1906 році. Пра­цював, щоб прогодувати сім'ю, тоді навчав­ся в Київському політехнічному інституті. Згодом продовжив навчання в Москві, у Ви­щому технічному училищі ім. Баумана, де в 1929 році закінчив факультет аеромеханіки.Відомий конструктор Андрій МиколайовичТуполєв високо оцінив дипломний проект Корольова, присвячений легкомоторним літа­кам. Проте мрії вели Сергія Павловича далі, поза межі земної атмосфери, куди літакам шляху немає. В 1934 році вийшла книжка С. П. Корольова «Ракетний політ у страто­сфері». Цю книжку відзначив К. Е. Ціол-ковський. На початку 30-х років Сергій Ко-рольов очолив групу інженерів - фахівців у галузі ракетного руху. Перші ракети наро­джувалися в конструкторських бюро при експериментальних заводах, проходили вип­робування на полігонах. З іменем Корольо­ва пов'язані всі наші досягнення у завою­ванні космосу: перший штучний супутник, ракета, що понесла вимпел на Місяць, авто­матична станція, яка сфотографувала його зворотний бік, пілотовані космічні кораблі. Корольов - «С. П.», як його по-дружньому називали співробітники, проводжав у політ кожного космонавта і давав поради під час польоту, блискавично приймаючи єдино пра­вильне рішення за будь-яких обставин.

Слайд 6 Українські вчені та космонавти

Українські вчені та космонавти

  • Имя файла: rozvitok-kosmonavtiki-v-ukraїnі.pptx
  • Количество просмотров: 113
  • Количество скачиваний: 0