Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Розвиток креативності у дітей дошкільного віку

Назарова Маргарита НазарівнаСаприкіна Світлана ВікторівнаІз всіх професій, які є у світі, З усіх ремесел на землі Одна лише красується у світлі, І світло це сподобалось мені.   О,
Дошкільна група “ВЕСЕЛКА”2015р.Григорівський “знз-днз” Назарова Маргарита НазарівнаСаприкіна Світлана Розвиток креативності      у дітей дошкільного віку Щоб сформувати творчі здібності, дитині необхідно накопичити якнайбільше вражень Відповідайте на численні дитячі запитання. Підтримуйте бажання дитини пізнавати Пальчикове малювання Малювання олівцями Малювання пензликом Вітражне малювання Малювання крейдою Малювання свічкою Аплікація Побавимось і відпочинимо !  Гра - це найбільш доступний для дітей Наші цікаві заняття !« Ні дня без радості, ні дня без творчості». Коли ми разом - нам весело і цікаво!!! Цікавий світ малювання У світі чарівних звуків Ми маленькі будівельники Розвиток творчих здібностей ! Слово до слова – зложиться мова. Творча година . Талановиті пальчики. Сніг на дворі – радість дітворі! З творчості починається розвиток дитини Підготували.Вихователі:Назарова Маргарита НазарівнаСаприкіна Світлана ВікторівнаДякуємо за увагу!!!
Слайды презентации

Слайд 2

Назарова Маргарита НазарівнаСаприкіна Світлана ВікторівнаІз всіх професій,


Назарова Маргарита Назарівна
Саприкіна Світлана Вікторівна
Із всіх професій, які є

у світі,
З усіх ремесел на землі
Одна лише красується у світлі,
І світло це сподобалось мені.
 
О, вихователь! Ти даруєш світло,
Ти вчиш любові, мудрості і доброти,
Щоб у малих серденьках було завжди літо
Без смутку, прикрості і самоти…

Вихователі


Слайд 4 Розвиток креативності

Розвиток креативності    у дітей дошкільного віку

у дітей дошкільного віку


Слайд 5 Щоб сформувати творчі здібності, дитині

Щоб сформувати творчі здібності, дитині необхідно накопичити якнайбільше вражень

необхідно накопичити якнайбільше вражень про навколишній світ під час

виконання різних видів діяльності. Пізніше дитина зацікавиться процесом творчості спочатку в тому виді діяльності, який їй подобається найбільше, а потім — в усіх притаманних дошкільникам видах діяльності (гра, малювання, конструювання, гра на шумових та музичних інструментах, співи й танці, театралізована діяльність, читання та розігрування сюжетів знайомих літературних творів, складання віршів чи казок, праця, ліплення, аплікація, ігри з геометричними фігурами або графічними символами, експериментування тощо). Сформувавши в дитини інтерес до будь-якого (або декількох) з цих видів діяльності, вам вдасться захопити вихованця процесом творчості.
Для розвитку творчості необхідно створити відповідні умови, що вплинуть на позитивний емоційний стан та спричинять прояву у дошкільників розумової активності, витримки, саморегуляції. Насамперед це стосується належного психологічного оточення. Також слід пам’ятати про наявність необхідних для творчої діяльності матеріалів. Вони завжди мають бути доступними для дитини. При цьому не важливо, яким чином дитина їх використовуватиме (за прямим призначенням чи якось інакше). Головним є факт дії, власне експериментування, пізнання властивостей, способів дії з тим чи іншим предметом або матеріалом.
За В. Сухомлинським: «Дітям не треба багато говорити, не слід багато їм розповідати, слово — не цяцька, а словесне пересичення — одне з найшкідливіших пересичень. Дитині треба не тільки слухати слово вихователя, але й мовчати; в цю мить вона думає, осмислює почуте та побачене». Обережно, лагідно, ненав’язливо підтримуйте прагнення дитини до творчості. Співчувайте невдачам малюка, підтримуйте творчі пошуки дитини, ставтеся до процесу із симпатією та теплотою. У жодному разі не давайте негативної оцінки дитячій творчості. Будьте терплячі до «дивних» ідей дитини.




Слайд 6 Відповідайте на численні дитячі запитання.

Відповідайте на численні дитячі запитання. Підтримуйте бажання дитини пізнавати

Підтримуйте бажання дитини пізнавати навколишній світ, особливо заохочуйте цікаві

та глибокі запитання дітей. Час від часу залишайте дитину на самоті. Надмірне опікування може заважати дитячій творчості, а нав’язування допомоги може сприйматися як порушення меж особистої свободи. У пізнанні навколишнього світу навчіть дитину дослухатися власної інтуїції. Разом із «Як ти вважаєш?» і «Що ти думаєш з цього приводу?» — частіше цікавтеся «Що ти відчуваєш?».
Навчіть дитину поважати іншу точку зору, пояснивши, що таке ставлення є необхідною умовою для того, щоб оточуючі поважали думки дитини. Уважно стежте за власними висловлюваннями, не критикуйте інших, особливо — в присутності дитини. Позитивні відгуки створюють у дитини почуття захищеності. Навчіть дитину керувати негативними емоціями й не піддаватися поганому настроєві. Вчіть її помічати добре й красиве у житті. Відкрито висловлюйте власні почуття дитині. Діти, які переконані у любові та повазі батьків, швидше розвиваються. Не бійтеся проявляти власну індивідуальність, не приховуйте власні творчі прояви. Головне, щоб ваша творчість була доброю, приносила радість та задоволення іншим. Станьте взірцем неординарної творчої особистості для своїх дітей.
За В. Біанкі, збережіть у своїй душі дитину: безпосередність, доброзичливість, чистоту думок, мрію, довірливість, казку, захоплення від відкриття світу, доброту. Коли дитина опанує основи творчої діяльності, пропонуйте їй разом з іншими й творчі завдання.


Слайд 7

Дітей цікавить мистецтво.

Дітей цікавить мистецтво.

Вони із захопленням співають і танцюють, ліплять і малюють, роблять аплікації, складають та показують казки. Художня діяльність як чинник розвитку креативності Образотворча діяльність формує в дітей відчуття ритму, гармонії, позитивні моральні якості, почуття, сприяє збереженню народних звичаїв, промислів, забезпечує розвиток творчості, всебічний розквіт особистості та сприйняття прекрасного.


Слайд 8 Пальчикове малювання

Пальчикове малювання

Слайд 9 Малювання олівцями

Малювання олівцями

Слайд 10 Малювання пензликом

Малювання пензликом

Слайд 11 Вітражне малювання

Вітражне малювання

Слайд 12 Малювання крейдою

Малювання крейдою

Слайд 13 Малювання свічкою

Малювання свічкою

Слайд 14 Аплікація

Аплікація

Слайд 15 Побавимось і відпочинимо !
Гра - це

Побавимось і відпочинимо ! Гра - це найбільш доступний для дітей

найбільш доступний для дітей вид діяльності, спосіб переробк отриманих

з навколишнього середовища вражень. В грі яскраво проявляються особливості мислення і уяви дитини, здатність до фантазування, також його емоційна активність, потреба в спілкуванні. Вона також має великий вплив на розвиток різноманітних здібностей дитини в тому числі і креативних.

Слайд 24 Наші цікаві заняття !
« Ні дня без радості,

Наші цікаві заняття !« Ні дня без радості, ні дня без творчості».

ні дня без творчості».


Слайд 25 Коли ми разом - нам весело і цікаво!!!

Коли ми разом - нам весело і цікаво!!!

Слайд 26 Цікавий світ малювання

Цікавий світ малювання

Слайд 27 У світі чарівних звуків

У світі чарівних звуків

Слайд 29 Ми маленькі будівельники

Ми маленькі будівельники

Слайд 30 Розвиток творчих здібностей !

Розвиток творчих здібностей !

Слайд 31

Уявіть.  На занятті

Уявіть.

На занятті діти самі собі вигадали таку фізкультхвилинку: І на килимку відпочинуть и один одним покомандують зверху.
Залізали на стільчик по черзі: і роздавали команди, кому та з якого боку в паличку перетворюватись.

ЧАРІВНІ БУКВИ


Слайд 35 Слово до слова – зложиться мова.

Слово до слова – зложиться мова.

Слайд 36 Творча година .

Творча година .

Слайд 37 Талановиті пальчики.

Талановиті пальчики.

Слайд 38 Сніг на дворі – радість дітворі!

Сніг на дворі – радість дітворі!

Слайд 41 З творчості починається розвиток дитини

З творчості починається розвиток дитини       і особистості.

і особистості.

  • Имя файла: rozvitok-kreativnostі-u-dіtey-doshkіlnogo-vіku.pptx
  • Количество просмотров: 108
  • Количество скачиваний: 0