FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.
Email: Нажмите что бы посмотреть
Відповідно до статті 45 Закону України «Про вищу освіту» ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, використовують для прийому до вищих навчальних закладів (ВНЗ) на конкурсній основі.
Учасниками ЗНО є випускники загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) системи загальної середньої освіти поточного та минулих років, які отримали повну загальну середню освіту та планують вступати до ВНЗ України.
Твоя ДПА з іноземної мови відбудеться у твоєму навчальному закладі.
Оголошення результатів ЗНО з предметів тестування, які зараховуються як ДПА, відбудеться до 26 травня.
Перед початком реєстрації для участі в ЗНО 2016 потрібно визначитися з тим, які саме предмети потрібні для вступу до обраного ВНЗ на ту чи ту спеціальність.
Перелік предметів, потрібних для вступу, затверджується Правилами прийому кожного окремого ВНЗ до 01 грудня 2015 року та розміщується на офіційному веб-сайті ВНЗ .
Після того, як абітурієнти напишуть тест, буде зібрана група експертів. На кожному засіданні вони встановлюватимуть мінімальну кількість (суму) тестових балів, які за виконання тесту може отримати абітурієнт із мінімальним рівнем знань .
Учасники тестування, які не подолають «поріг» з інших предметів, не зможуть використати результати ЗНО з цих предметів для вступу до ВНЗ.
Таким чином, результати абітурієнтів, які подолали «поріг», займуть відповідне місце на рейтинговій шкалі в діапазоні від 100 до 200 балів, тобто абітурієнти, які матимуть рейтинговий результат 100 та більше балів, отримають право на участь у конкурсному відборі під час прийому до ВНЗ.
Що таке пробне ЗНО? Хто цим займається?
Право проведення пробного ЗНО в Донецькій та Луганській областях надано виключно Донецькому регіональному центру оцінювання якості освіти.
Скільки це коштує?
Пробне тестування проводиться за кошти фізичних (юридичних) осіб*.
*Вартість одного тестування складає 111 гривень.
Де це все відбуватиметься?
Місце проведення пробного ЗНО – пункти тестування – створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування.
Чим “пробні” тести відрізняються від “обов’язкових”?
Тестові завдання пробного ЗНО відповідають програмам ЗНО, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основного ЗНО.
Хто може брати участь у ЗНО?
Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО (запрошення) для осіб, які зареєструються та вчасно сплатять вартість тестування (-вань) буде розміщено на сайті ДРЦОЯО на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» 12 березня 2016 р .