FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.
Email: Нажмите что бы посмотреть
Університет
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького сьогодні є одним із найстаріших (226 років) і найбільших вищих медичних навчальних закладів України. До складу ЛНМУ входять: 79 кафедр, які складають сім факультетів – медичні №1 та №2, стоматологічний, фармацевтичний (очної та заочної форми навчання), іноземних студентів, факультет післядипломної освіти, а також Інститут клінічної патології, Центральна науково-дослідна лабораторія і лабораторія промислової токсикології, Науково-дослідний центр з випробування нових протипухлинних засобів, Науково-дослідний центр біологічної психіатрії.
В ЛНМУ працюють близько 1200 науково-педагогічних працівників, серед них 108 професорів, 370 доцентів, 60 старших викладачів, 540 асистентів, у тому числі 124 докторів і понад 600 кандидатів наук. Серед яких 8 Лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки.
ЛНМУ сьогодні — це сучасний багатопрофільний навчальний заклад з потужною матеріально-технічною базою, яка налічує 14 навчальних корпусів, 41 клінічну базу, навчально-виробничу аптеку, студентський стоматологічний центр.
Клінічні кафедри Університету розташовані в обласних, міських, залізничних лікарнях, диспансерах і лікувальних центрах м. Львова, також на базах медичних закладів м. Луцька та на курортах м. Трускавець. Кафедри забезпечені сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням. Університет має комп'ютерні та інтернет-класи.
Підготовка фахівців у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького здійснюється на семи факультетах – за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр. Нині у стінах Університету навчається близько 5 150 студентів.
В анатомічному музеї, музеї хвороб людини та судово-медичному музеї зібрано понад 2, 5 тисяч унікальних експонатів. Рідкісна колекція лікарських та інших корисних рослин ботанічного саду Університету, колекція зразків лікарської рослинної сировини різних кліматичних зон, гербарій флори Поділля та Карпатського регіону (3,5 тисяч зразків) є прекрасною базою для науково-дослідницької роботи студентів та викладачів.
Зараз у стінах Університету навчається близько 5 100 студентів.
Починаючи з 1961 року, поряд із підготовкою національних кадрів, Університет здійснює навчання іноземних громадян з країн Європи, Азії, Африки та Америки.
Львівський медичний університет проводить активну міжнародну діяльність, спрямовану на вивчення та впровадження найкращого світового досвіду в галузі вищої медичної та фармацевтичної освіти і науки. Для цього використовуються різноманітні форми співпраці: участь у міжнародних конгресах, симпозіумах, наукові стажування, контакти з використанням новітніх інформаційних комп'ютерних технологій.
За останні два роки вченими Університету видано 24 підручники, 38 монографій, понад 70 навчальних посібників, атласів і словників. За результатами досліджень одержано 68 патентів, продано дві ліцензії. При Університеті функціонує видавничий дім "Наутілус", який здійснює підготовку до друку і видання наукової та навчальної літератури, а також всесвітньо відомого науково-популярного журналу Scientific American, що виходить у перекладі українською мовою під назвою "Світ науки". Університетська друкарня, що з 1997 р. функціонує при Університеті, а також підрозділ оперативного друку, здійснюють тиражування необхідної для навчального процесу навчально-методичної літератури.
За участю науковців Університету, при його підтримці, видаються журнали "Acta Medica Leopoliensia", "Практична медицина", "Медицина світу", "Новини стоматології", "Актуальні проблеми медицини, біології та ветеринарії", "Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія", фахові періодичні видання з психіатрії та фізіотерапії, газета "Народне здоров'я".
В Університеті функціонує Рада молодих вчених, що об'єднує понад 300 молодих науковців. На кожній кафедрі працює студентський науковий гурток, результати проведених досліджень заслуховуються на щорічних наукових студентських конференціях.. Студенти Університету беруть активну участь у відродженні духовних традицій українського народу. В Університеті щорічно організовуються заходи, присвячені визначним датам історії України. Впродовж останніх років активно проводиться опікунська робота над дітьми-сиротами.
На доброму рівні організоване дозвілля студентів. При Університеті функціонує студентський санаторій-профілакторій. Влітку студенти мають змогу відпочивати у спортивно-оздоровчому таборі "Медик", що розташований на мальовничому березі озера Пісочне біля селища Шацьк на Волині. Великою популярністю користуються народний естрадний ансамбль "Медикус", народна хорова капела "Музи Гіппократа". Добре відомий у нашій країні та за її межами народний танцювальний ансамбль "Горицвіт", який є лауреатом багатьох національних і міжнародних фестивалів і конкурсів.
Свідченням зростання міжнародного авторитету Університету є його включення в директорію Всесвітньої організації охорони здоров'я, директорію університетів країн центральної Європи, а також прийняття Університету в 2000 році в Європейську Асоціацію Міжнародної Освіти. Університет увійшов до п'ятірки кращих вищих медичних закладів освіти України.
21 серпня 2003 року Львівському медичному університету було надано статус національного.
На кожній кафедрі під керівництвом досвідчених науковців працює студентський науковий гурток
Якісно покращилися нововведення у лікувальний процес. Для прикладу, вперше в Західному регіоні і одним з перших в Україні в хірургічну практику застосовані ендоскопічні втручання на товстій кишці, на сечоводах, вдосконалена методика внутріартеріальної інфузії (так звана адресна терапія), широке впровадження стентів в ранньому післяінфарктному періоді, а також корекція в передінсультному стані екстракардіальних судин. В Україні цих оперативних втручань здійснюється близько 150, в клініках кафедр ЛНМУ – 107.
В стоматології впроваджена комплексна система профілактики карієсу зубів з урахуванням екологічних чинників Західного регіону. Новим досягненням акушерсько-гінекологічної служби є комплексна оцінка стану плода з використанням доплерометричного дослідження матково-плацентарного кровообігу. На підставі сімейного підходу до поширеності патології внутрішніх органів вперше вивчені їх особливості з урахуванням медико-соціальної експертизи в терапевтичній і педіатричній практиці.
Про взаємозв’язок вчених Університету і практичної охорони здоров’я вказує той факт, що працівників є головними позаштатними спеціалістами Управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації: доц. Борова О.Є – з дитячої хірургії, доц. Бумбар О.І. – з стоматології, проф. Кобза І.І. – з судинної хірургії, доц. Шеремета Р.З. – з урології. Завідувач кафедри психіатрії і психотерапії ФПДО доц. Фільц О.О. є президентом Європейської асоціації психотерапевтів.
Великою популярністю користується народний естрадний ансамбль “Медикус”, народна хорова капела “Музи Гіппократа”. Добре відомий у нашій країні та за її межами народний танцювальний ансамбль “Горицвіт”, який є лауреатом багатьох національних і міжнародних фестивалів та конкурсів.
Студенти Університету беруть активну участь у відродженні духовних традицій українського народу, заходах, присвячених визначним датам історії України. Впродовж останніх років активно проводиться опікунська робота над дітьми-сиротами.