Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Автоматизація в легкій промисловості

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ АВТОМАТИКИ  Слово "автомат" у перекладі з грецького означає "самодіючий". У Древній Греції так називалися механізми і пристрої, що могли самостійно, без видимої участі людини виконувати будь-які дії. Перші автомати використовувалися в основному жрецям
Презентація на тему : «Автоматизація в легкій промисловості» Підготувала Юріна АннаГрупа ТК-1 ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ АВТОМАТИКИ    Слово Інтенсивний розвиток автоматики почався в XVIII - XIX ст. у зв̓ язку з промисловим переворотом в Нині в умовах науково – технічної революції автомати знаходять широке Автоматичне керування широко застосовується для виконання операцій, що зажадали б від У загальному плані автоматизація виробництва це етап машинного виробництва, що характеризується звільненням людини   Основні переваги автоматизації полягають у можливостях забезпечити:- зростання продуктивності та поліпшення умов Пристрої автоматичного контролю та сигналізації забезпечують контроль за перебігом технологічних процесів, станом Пристрої автоматичних керування забезпечують бажані зміни в ході процесів. Це - найскладніші
Слайды презентации

Слайд 2 ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ АВТОМАТИКИ
 
Слово "автомат" у

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ АВТОМАТИКИ   Слово

перекладі з грецького означає "самодіючий". У Древній Греції так

називалися механізми і пристрої, що могли самостійно, без видимої участі людини виконувати будь-які дії. Перші автомати використовувалися в основному жрецям для показу "чудес", які творилися нібито божественною силою. Пізніше автомати – іграшки з'явилися в будинках знаті і служили для звеселяння гостей. І в середні століття неодноразово створювалися механічні птахи, звірі і різні фантастичні тварини, що махали крилами, рухатися і ричати. Звичайно, практичної користі від таких "автоматів" було небагато, Але саме вони стали попередникам сучасних автоматів.

Слайд 3 Інтенсивний розвиток автоматики почався в XVIII - XIX ст. у зв̓ язку

Інтенсивний розвиток автоматики почався в XVIII - XIX ст. у зв̓ язку з промисловим переворотом

з промисловим переворотом в Європі, пов̓ язаним з використанням

енергії пари. В ХХ столітті енергія пари дедалі більше змінювалась електричною енергією, і питанням автоматизації різних електроустановок приділялося більше уваги. У цей період виникають автоматичні електростанції, автоматизуються окремі промислові ділянки, цехи та цілі підприємства. Ставляться і вирішуються завдання комплексної автоматизації цілих промислових процесів і виробництв.



Слайд 4 Нині в умовах науково – технічної

Нині в умовах науково – технічної революції автомати знаходять широке

революції автомати знаходять широке застосування в промисловості, на транспорті

й у дослідницьких лабораторіях. Алі яку б роботу ні виконував автомат, він працює не сам по собі, його робота визначається програмою – визначеною послідовністю дій, що задається людиною. Програма роботи автомата може бути закладена в його конструкції. Наприклад, програма роботи часів міститься в пристрої спускового механізму і маятника, що одержують енергію від заводної пружини. У більш складних автоматах, як, наприклад, у верстатах із програмним керуванням, програма роботи задається ззовні у виді серії сигналів, записаних на магнітну стрічку, перфокарту або на спеціальний чіп. Пристрій, вмонтований у блок керування верстатом, "зчитує" ці сигнали і посилає їх на механізми, які виконують необхідно задані операції.



Слайд 5
Автоматичне керування широко застосовується для виконання

Автоматичне керування широко застосовується для виконання операцій, що зажадали б від людини

операцій, що зажадали б від людини переробки великої кількості інформації

в короткий час. І отут на допомогу людині приходить електронна обчислювальна машина (ЕОМ), що часто називають електронним мозком; машина аналізує інформацію, допомагає знайти правильне рішення. ЕОМ стала необхідної на багатьох промислових підприємствах і на транспорті. При керуванні яким-небудь об'єктом ЕОМ одержує інформацію від датчиків, що контролюють стан цього об'єкта. ЕОМ аналізує отримані дані і виробляє команди, що потім перетворяться в сигнали, що впливає на об'єкт. Так, наприклад, верстати з автоматичним керуванням без участі людини роблять болти, гайки, колеса для залізничних вагонів і інші вироби, виготовлення яких не вимагає переналагодження верстата в ході роботи. Якщо виріб виявляється складним для одного верстата, то для його виготовлення ставлять кілька верстатів-автоматів, поєднують їх в автоматичну лінію.

Слайд 6
У загальному плані автоматизація виробництва це етап машинного виробництва,

У загальному плані автоматизація виробництва це етап машинного виробництва, що характеризується звільненням людини

що характеризується звільненням людини від безпосереднього виконання функцій управління

виробничими процесами та передачею цих функцій технічним засобом - автоматичним пристроям і системам. В основі автоматизації виробництва лежить поняття "управління". Управління - цілеспрямована дія на процес (об̓ єкт), яка забезпечує оптимальний чи заданий режим його роботи. Процес управління, з точки зору автоматичних систем, складаються з ряду елементарних операцій та етапів, які є спільними для технічних систем і систем живої природи.

Слайд 7
  Основні переваги автоматизації полягають у можливостях забезпечити:
- зростання

  Основні переваги автоматизації полягають у можливостях забезпечити:- зростання продуктивності та поліпшення

продуктивності та поліпшення умов праці;
- виконання робіт в важкодоступних

та взагалі недоступних для людини сферах (радіоактивні зони, космос окремі види металургійного та інших виробництв);
- підвищення точності, якості технологічних процесів і відповідних виробів;
-зростання надійності та техніко - економічних показників і загальної культури виробництва та кваліфікації обслуговуючого персоналу.

Автоматизація виробництва проводиться автоматичних пристроїв, які можна класифікувати за різними ознаками. Однією з найпоширеніших є класифікація за функціональним призначенням пристрою, згідно з якою виділяють такі автоматичні пристрої:
Ø автоматичного контролю та сигналізацію;
Ø автоматичного захисту;
Ø обчислюванні;
Ø автоматичного керування.


Слайд 8 Пристрої автоматичного контролю та сигналізації забезпечують контроль за

Пристрої автоматичного контролю та сигналізації забезпечують контроль за перебігом технологічних процесів,

перебігом технологічних процесів, станом приміщень та відповідно сигналізацію. При

нормальних умовах процесів використовується оптична сигналізація, а при появі відхилень від цих умов - оптична та акустична сигналізація.
Пристрої автоматичного захисту забезпечують захист об̓єктів при появі загрози для обладнання, продукції або обслуговуючого персоналу.
Обчислювально - лічильні пристрої виконують самостійно складні розрахунки робіт супутників, ракет, найвигідніших технологічних режимів роботи, експрес - аналізу та ін. .
Блокуючі пристрої мають призначення не допускати виконання хибних команд.



  • Имя файла: avtomatizatsіya-v-legkіy-promislovostі.pptx
  • Количество просмотров: 85
  • Количество скачиваний: 0